כתובת חודש עשתי עשר- בשנת שבעים ושתים- שיהיה ברור, אוחנה ושמולי הם לא המזרחים שהסירו חסמים.

רבות דובר על כך שיהודים שבאו מגלות בארצות המזרח התיכון , הופלו וכמעט לא מונו שופטים בכירים מיהודים אלה.

בעת הזאת היינו עדים למינויו של מר אוחנה לשר המשפטים כבכיר של הבכירים בבית המשפט בירושלים הקדושה.

רבות מדובר על כל שההומואים לא זוכים לשיוויון זכויות מלא בישראל. ויש מועמדים להנהגה שנדרשים להביע את עמדותיהם בענין ההומואים ואם מתנגדים להם אז מועמדים אלה מותקפים ומוצגים כחשוכים בעולם התקשורת שמציג בפניכם את המועמדים בבחירות.

שיהיה ברור, אוחנה ושמולי הם לא המזרחים שהסירו חסמים.

אוחנה ושמולי הם הומואים שפרצו את ירושלים בעת הזאת. 

אוחנה ושמולי הם זכרים שמדברים עברית ועושים מעשה כנען.

שיהיה ברור לאוהדי בית"ר ירושלים. המועדון שלכם זה לא מועדון של יהודים והשופט הומו.

תראה, אני מזהה פעילות הומוסקסואלית מובנית בחולון, כמו ב- TLV. אני לא יודעת אם הדבר נכון, אך נאמר לי שהסגן של מוטי ששון הוא הומוסקסואל מוצהר שמקיים ארועי גאווה מטעם העיריא. בשבוע הגאווה האחרון נצבעו הספסלים של העיר בסמוך למועדון עלם בצבעים שהומואים מזהים עצמם עימם ואף נתלו במועדון זה וילונות בצבעים אלה. למרות שעלם לא מזוהה עם הציבור ההומולסבי.

מאוד קל לתעל נוער במצוקה להומוסקסואליות . בדיוק כמו שצברי היה מתעל נוער במגרשי הכדורגל למשכב הומוסקסואלי, לרוב מדובר בנערים ממשפחות מצוקה עם אפיון של יתמות גם זו של חוסר כזה או אחר בדמות אב, כמו אב בכלא, אב עם בעיות כלכליות, אב נעדר מחיי הילד  וכו'… יש מצב שה- DEPUTY של ששון נבנה כדי שחולון תבחר בראש עיר הומוסקסואל המוצהר הראשון ובכך יעשו את ה- FINAL CUT של תושבי חולון ונושאי משך זרעם.

עם ישראל והגר התושב עמנו צריכים להבין שיש פלישה של הומואים עוינים לישראל שמטים אתכם בעת הזאת לקבל אותם כרועים ומושלים עליכם ומשכך מחילים עליכם דין גרוש מהארץ הזאת על פי דבר תורה שבדברה, בשם בורא עולם, ישראל דרש את הארץ הזאת. וזה סוג של פולסא דינור-א שנאמר שבני ישיבתו של מוטי אלון ההומו עשו על רבין. יש מצב שהם עשו שיחות לרבין שסללו אותו לדין מוות שאדם משלהם נשלח להחיל אותו. תוך שהם חושבים שהריגתו מוצדקת. אני טוענת שהיותם כמושלים עליכם נותנת להם כח להקים עליכם אדם באמצעות התגרויות, או פעילות פוליטית נגד השכנים שלנו, כדי להחיל את הדין עליכם.

תזכור תמיד, המלכים שהחטיאו את ישראל בחטאותיהם ירדו ובא מלך חדש. דוד המלך הובא בדין ולא השליחים שהביאו לו את בת שבע. השולח אשם, לא השליח.

שלל יתומים הוא גם נחלה בישראל.

הַצִּילֵ֖נִי מֵאֹיְבַ֥י | יְהוָ֗ה אֵלֶ֥יךָ כִסִּֽתִי:

לַמְּדֵ֤נִי | לַֽעֲשׂ֣וֹת רְצוֹנֶךָ֮ כִּֽי-אַתָּ֪ה אֱל֫וֹהָ֥י רוּחֲךָ֥ טוֹבָ֑ה תַּ֝נְחֵ֗נִי בְּאֶ֣רֶץ מִישֽׁוֹר: תהלים ליום התשעה ועשרים לחודש.

שְׁגִיאוֹת מִֽי-יָבִין מִֽנִּסְתָּרוֹת נַקֵּֽנִי: גַּם מִזֵּדִים | חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַֽל-יִמְשְׁלוּ-בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַֽׁע רָֽב: תהלים.

אֱלֹהִים אַל-תִּרְחַק מִמֶּנִּי אֱלֹהַי לְעֶזְרָתִי (חישה) חֽוּשָׁה: יֵבֹשׁוּ יִכְלוּ שֹׂטְנֵי נַפְשִׁי יַֽעֲטוּ חֶרְפָּה וּכְלִמָּה מְבַקְשֵׁי רָעָתִֽי: תהלים

רָאוֹת רַבּוֹת וְלֹא תִשְׁמֹר פָּקוֹחַ אָזְנַיִם וְלֹא יִשְׁמָֽע:  יְהוָה חָפֵץ לְמַעַן צִדְקוֹ יַגְדִּיל תּוֹרָה וְיַאְדִּֽיר:  וְהוּא עַם-בָּזוּז וְשָׁסוּי הָפֵחַ בַּֽחוּרִים כֻּלָּם וּבְבָתֵּי כְלָאִים הָחְבָּאוּ הָיוּ לָבַז וְאֵין מַצִּיל מְשִׁסָּה וְאֵין-אֹמֵר הָשַֽׁב:  מִי בָכֶם יַאֲזִין זֹאת יַקְשִׁב וְיִשְׁמַע לְאָחֽוֹר: מִֽי-נָתַן (למשוסה) לִמְשִׁסָּה יַעֲקֹב וְיִשְׂרָאֵל לְבֹזְזִים הֲלוֹא יְהוָה זוּ חָטָאנוּ לוֹ וְלֹֽא-אָבוּ בִדְרָכָיו הָלוֹךְ וְלֹא שָׁמְעוּ בְּתוֹרָתֽוֹ: וַיִּשְׁפֹּךְ עָלָיו חֵמָה אַפּוֹ וֶעֱזוּז מִלְחָמָה וַתְּלַהֲטֵהוּ מִסָּבִיב וְלֹא יָדָע וַתִּבְעַר-בּוֹ וְלֹא-יָשִׂים עַל-לֵֽב:  ישעיהו.

.

שְׁלַ֥ח יָדֶ֗יךָ מִמָּ֫ר֥וֹם פְּצֵ֣נִי וְ֭הַצִּילֵנִי מִמַּ֣יִם רַבִּ֑ים מִ֝יַּ֗ד בְּנֵ֣י נֵכָֽר:

אֲשֶׁ֣ר פִּ֭יהֶם דִּבֶּר-שָׁ֑וְא וִֽ֝ימִינָ֗ם יְמִ֣ין שָֽׁקֶר: תהלים ליום התשעה ועשרים לחודש.

וַיִּתֵּן לֶחָסִיל יְבוּלָם וִֽיגִיעָם לָאַרְבֶּֽה:  יַהֲרֹג בַּבָּרָד גַּפְנָם וְשִׁקְמוֹתָם בַּֽחֲנָמַֽל:  וַיַּסְגֵּר לַבָּרָד בְּעִירָם וּמִקְנֵיהֶם לָרְשָׁפִֽים: תהלים.

בשורה התחתונה אני אומרת, פלישתים עליך שמשון והם הומואים מסירת מטכ"ל…  ציפור מגלן… והם דורשים את ירושלים השלמה. אני טוענת שדרך אישורכם אנשים אלה מבקשים לכבוש את ירושלים מבורא עולם, כאויבי בורא עולם.

ושיהיה ברור:

אֱלֹהִים לָנוּ מַחֲסֶה וָעֹז עֶזְרָה בְצָרוֹת נִמְצָא מְאֹֽד:  עַל-כֵּן לֹא-נִירָא בְּהָמִיר אָרֶץ וּבְמוֹט הָרִים בְּלֵב יַמִּֽים:  יֶהֱמוּ יֶחְמְרוּ מֵימָיו יִֽרְעֲשֽׁוּ-הָרִים בְּגַאֲוָתוֹ סֶֽלָה: תהלים.

תבין, אני לא אומרת דיעות מליבי. אני נסמכת תורה. ומשכך נחשוב ביחד איזה פה אתה רוצה להסות, את פי שלי או את דבר התורה.

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּֽם: ויקרא.

ובהמשך המשפטים:

וּשְׁמַרְתֶּם אֶת-כָּל-חֻקֹּתַי וְאֶת-כָּל-מִשְׁפָּטַי וַֽעֲשִׂיתֶם אֹתָם וְלֹֽא-תָקִיא אֶתְכֶם הָאָרֶץ אֲשֶׁר אֲנִי מֵבִיא אֶתְכֶם שָׁמָּה לָשֶׁבֶת בָּֽהּ:  וְלֹא תֵֽלְכוּ בְּחֻקֹּת הַגּוֹי אֲשֶׁר-אֲנִי מְשַׁלֵּחַ מִפְּנֵיכֶם כִּי אֶת-כָּל-אֵלֶּה עָשׂוּ וָֽאָקֻץ בָּֽם: ויקרא.

גם אם תהרוג אותי יהיה משפט התורה עומד נגדך.

מַלְכֵי-אֶ֭רֶץ וְכָל-לְאֻמִּ֑ים שָׂ֝רִ֗ים וְכָל-שֹׁ֥פְטֵי אָֽרֶץ:

בַּחוּרִ֥ים וְגַם-בְּתוּל֑וֹת זְ֝קֵנִ֗ים עִם-נְעָרִֽים:

יְהַלְל֤וּ | אֶת-שֵׁ֬ם יְהוָ֗ה כִּֽי-נִשְׂגָּ֣ב שְׁמ֣וֹ לְבַדּ֑וֹ ה֝וֹד֗וֹ עַל-אֶ֥רֶץ וְשָׁמָֽיִם:

וַיָּ֤רֶם קֶ֨רֶן | לְעַמּ֡וֹ תְּהִלָּ֤ה לְֽכָל-חֲסִידָ֗יו לִבְנֵ֣י יִ֭שְׂרָאֵל עַֽם-קְרֹב֗וֹ הַֽלְלוּיָֽהּ: תהלים ליום השלושים לחודש.

שָׂ֝רִ֗ים וְכָל-שֹׁ֥פְטֵי אָֽרֶץ:

יש תקלה שהשופט והשוטר פושע על פי דבר תורה.

הַהֵימִיר גּוֹי אֱלֹהִים וְהֵמָּה לֹא אֱלֹהִים וְעַמִּי הֵמִיר כְּבוֹדוֹ בְּלוֹא יוֹעִֽיל:  שֹׁמּוּ שָׁמַיִם עַל-זֹאת וְשַׂעֲרוּ חָרְבוּ מְאֹד נְאֻם-יְהוָֽה: ירמיהו.

זֶה דַרְכָּם כֵּסֶל לָמוֹ וְאַחֲרֵיהֶם | בְּפִיהֶם יִרְצוּ סֶֽלָה:  כַּצֹּאן | לִֽשְׁאוֹל שַׁתּוּ מָוֶת יִרְעֵם וַיִּרְדּוּ בָם יְשָׁרִים | לַבֹּקֶר (וצירם) וְצוּרָם לְבַלּוֹת שְׁאוֹל מִזְּבֻל לֽוֹ: תהלים.

.
.