רפורמה אלטרנטיבית לסיוע בדיור.

בשורה התחתונה, אני מציעה למכור את כל הדירות בבעלות המדינה בתנאים מועדפים לזוגות צעירים + ילד אחד ומעלה המשתכרים שכר משפחתי חציוני ומטה ולהפקיד את הכסף בקופת ביטוח לאומי  ובמקום דירה מעמידר יקבלו הזכאים שכר דירה מלא משהוא כמו 3000-5000 בהתאם להרכב המשפחה דרך ביטוח לאומי. דרך זאת תקצר את זמן ההמתנה לדירה, למעשה אחרי אישור הזכאות יוכלו הזכאים לקבל סיוע מלא בשכר דירה. הדבר גם יחסוך הרבה כסף שמושקע לנהל נכסים אלה- במשמעות של סגירת כל החברות המשכנות כולל עמידר ועמיגור.

מעניין מאוד שמביטוח לאומי/רווחה חולון, נתנו למניא* (לא השם האמיתי) דירה  ואין לה ילדים והיא לא עשתה צבא.

מישהי אמרה שהתנאי הוא שהמאשר עושה בקורי בית כעובד סוציאלי שבא לעשות בדק בית אצל הנשים שהוא מאשר להן דירה.

די מעניין שאישרו לה דירה בערך כחודש מיום הבקשה. 

ומה אני אומרת, האמא של הלוחם של שם טוב מזרחית ומניא אשכנזית. חשוב לזכור זאת. ולמרות שלמניא אין ילדים נתנו לה בית במהירות הבזק  ולאמא של הלוחם של שם טוב יש ילדים סרבו לתת לה בית. והלוחם של שם טוב נרדף כי ערק מהצבא, זאת היתה הדרך להפגין למען אימו.

ושלא תבינו לא נכון, אני חושבת שמגיע דירה לשניהם. (אמא שלי עזרה לה מעט לפני מותה עם הגשת הבקשה לקבלת סיוע מביטוח לאומי).

אך אם כך,

מזרחים, אל תתגיסו לצבא. שהילדים של האשכנזים ימותו במלחמות למען הבית.

המהפכה האשכנזית (ספר) – ויקיפדיה (wikipedia.org)

יש תקדים משפטי לא להעמיד אותי לדין על דברי אלה:

הנושא הגיע גם אל היועץ המשפטי לממשלה משה בן זאב, שהחליט בדצמבר 1964 לא להעמיד את כצנלסון לדין, אם כי מבחינה משפטית ראה כי יש יסוד להאשימו בעבירה על-פי הדין שחל אז, פקודת החוק הפלילי, 1936. על החלטת היועץ המשפטי הודיע לכנסת שר המשפטים ד"ר דב יוסף, שאמר כי הספר נתקבל על ידי כל החוגים בישראל "תוך יחס של בוז גלוי ודחיה מוחלטת של הרעיונות המובעים בו. דבר זה בא לידי ביטוי בהצהרותיהם של ראש הממשלה, שרים, חברי כנסת ובמאמרים שפורסמו בעיתונים. לפיכך… מצא היועץ המשפטי, כי מוטב להימנע מהעמדתו של ק. כצנלסון לדין, מאחר ש"הבירור המשפטי היה גורם לליבוי יצרים ולחיטוט מחדש בעניין נואל זה".[3]

ברור לכל שאם אותי יעמידו לדין אז זה בגלל שאני מזרחית.

לֹא יִֽהְיֶה לְךָ בְּבֵֽיתְךָ אֵיפָה וְאֵיפָה גְּדוֹלָה וּקְטַנָּֽה: תורת ישראל.

.