קורונה.

עמוד נושא ראשי- בריאות. .
בבוקר הזה קולות החיים הנשמעים מחלון חדרי הם קול משאית האשפה וקולות הבחורים וקולות המטאטא והרוורס של משאית האשפה והעגלה של מנקה הרחוב בו אני גרה.

אנשים הולכים ברחוב עם קולאר ומחסום לפה. יש מגבלות תנועה. יש קולאר על הצוואר.

בעת כזאת אני מעדיפה לא לצאת מחוץ לבית. לא נכון לאדם לצאת כך מביתו לרחוב. 

תנועת האדם בעת הזאת היא כתנועת כלב עירוני.

צריך שמישהו יכתוב את הספר כלב העיר וכלב הכפר.

מפני האשפה ומטאטא הרחובות נעים ברחובות כבכול יום, התנועה יותר חופשית יש פחות חסמים לנהג משאית האשפה, ויש פחות לכלוך ברחוב. סביר לחשוב שמבחינת חרא הכלבים ברחוב, המידתיות של חרא שנשכח ברחוב כמעט זהה  לימים של לפני המגפה.

מחלון חדרי יש קולות ילדים מהרחוב גם בשעות הערב ולפנות ערב. השכנה אומרת שזה בגלל שההורים בבית. ראיתי נשים שלוקחות את הילד בשש בבוקר לגן. ראיתי הורים שלוקחים את הילדים מהגן כשחושך בחוץ… כשחושך בחוץ הילדים בבית.

ומתוך ההבנה הזאת תקראו הלאה:

מניפולציא תודעתית.

מר סמוטריץ’ לא אמר שהוא מתנגד לצעדת ההומואים על פי דבר תורה כמצעד תועבה.

מר סמוטריץ’ אמר שהוא מתנגד למצעד הגאווה מתוך התנגדתו להתקהלות גדולה של בני אדם.

את אותה התנגדות מר סמוטריץ’ היה מביע להפגנה הדורשת  צדק כלכלי חברתי בעת זאת.

משמע: מר סמוטריץ’ מנרמל את מוטי אלון ודומיו.

קורונה מבחינת מאקרו.

ומה אני אומרת,

השנה מתו הכי פחות חיילים מאז קום המדינה. ברור לכולנו שזה בזכות הקורונה.

כל שנה מתים כ- 5000 בני אדם ממגפה בבתי חולים. אנשים מגיעים לבית חולים ונדבקים במחלה נגיפית בבית החולים ומתים מסיבה זאת. בשנה שקדמה לזאת מתו גם 5000 בני אדם ממגפת הקורונה והם למעשה החליפו את ה- 5000 בני אדם שמתו ממגפה בבית החולים בשנה שקדמה לה. ברור לכולנו שגם זאת בזכות הקורונה ולבישת המסכות בבתי החולים.

לנוכח ידיעתנו שפחות חיילים מתו בישראל בשנה שקדמה לזאת,

יש מצב שדווקא בשנה זאת מתו פחות בני אדם בישראל מבשנים קודמות. כך שיש מצב שבשורה התחתונה, הנפגעים העיקריים ממגפה זאת הם התעשיא וקופת האוצר יען כי אין שינוי במספר המתים.

עובדי קבלן- משבר מתקן.המדינה הוציאה את עובדי המדינה לחופשה בתשלום. צריך לבדוק אם גם עובדי קבלן כח האדם שתנאיהם במוסדות המדינה הושוו לאלה שלא עובדים דרך קבלן כח אדם, מקבלים חופשה בתשלום. ואם מקבלים חופשה בתשלום האם הדבר נעשה דרך קבלן כח האדם שגם “גוזר קופון” מהתשלום לעובדי הקבלן בעת החופשה.

מגוכך הדבר לשלם לקבלן כח האדם בעת שעובדי הקבלן מקבלים חופשה בתשלום מהמדינה. זה גם כסף שיוצא מקופת האוצר לסוחר העבדים ומקטין את היכולת לעזור לעוד בני אדם שפוטרו או מקצר את הזמן שניתן לסייע אם לא היו מעבירים כספים לקבלן כח האדם שמאונן בכיסא המנהלים ומקבל כסף בעבור עבדיו.

אני טוענת שיהיה נכון שכל עובדי הקבלן שפוטרו יוחזרו לעבודה כעובדים ישירים ולא דרך הקבלן, גם במוסדות מדינה וגם בבעלות פרטית. מעסיקים יכולים לעשות זאת מרצונם ולא “להנות מן ההפקר” של עם ישראל והגר התושב עימנו.

עובדים זרים- הקדמת תרופה למכה- משבר מתקן.כִּי לִפְנֵי הַיָּמִים הָהֵם שְׂכַר הָאָדָם לֹא נִהְיָה וּשְׂכַר הַבְּהֵמָה אֵינֶנָּה וְלַיּוֹצֵא וְלַבָּא אֵין שָׁלוֹם מִן הַצָּר וַאֲשַׁלַּח אֶת כָּל הָאָדָם אִישׁ בְּרֵעֵהוּ: זכריה.

יש מצב שבעת אבטלה נראה בכל העולם עימותים בין תושבי המקום לעובדים זרים במקום, אני מציעה שהמנהיגים יקדימו תרופה למכה, ולהוציא הודעה מהאומות המאוחדות שכל עובד זר בארץ לא לו, חוזר לארצו. הודעה כלל עולמית מהאומות המאוחדות תמנע מהומות בעת שילוח העובדים הזרים לארצם.

היום שאחרי.

ועכשיו עם ההקלות, חלק מכם הולכים לעבודה, הילדים חוזרים אט אט לבית הספר ובכל הרעש הזה, שהיה למעשה וזלין, השחילו לכם שר משפטים שהוא איש השוכב את זכר משכבי אשה.בוקר טוב ישראל.

האם מישהו מכם רוצה לצעוק מוות לערבים.

האם מישהו רוצה להציע טרנספר לערבים…

האם מישהו רוצה לדרוש את ירושלים המאוחדת.

האם מישהו רוצה לצעוק בכיכר ציון – רבין בוגד.

מראות עייני שרי השיכון לדורותיהם לא חשבו לבנות בית לבורא עולם, לא היה אדריכל שהציע לעשות משהו בכיוון.

מה כבר יכול לעשות שר שיכון חדש עם שופט הומו… ברור שידיו כבולות בדבר..

תיירות צרכנית.

מעניין יהיה לבדוק את הפגיעה הכלכלית בעסקים בעיר TLV המאופיינת בתיירות צריכה מתושבים שאינם מ- TLV.ל- TLV גם לתיירים מחולון אסור להגיע לשוק, למסעדה, לחנות בקינג ג’ורג’.. או באלנבי.. אסור גם לקנות בפיצוציא ליד הים.. אסור להגיע להופעה..

כעיר המתפרנסת מתיירות  צרכנית פנים ארצית יהיה מעניין לבחון איך פגעה מגפת הקורונה בעסקים ב- TLV שמאופיינים בלקוחות גם מהערים הסמוכות ל- TLV וגם מאלה שלא סמוכות לה..

תושבי העיר – TLV לא יכולים לספק 100 אחוז עבודה לעסקים הקיימים ב- TLV בגודלם בעת הזאת.

LIFE WAR האם.

בבית חולים וולפסון צוות בית החולים, יהודים וערבים, נלחמו באביב ובתחילת קיץ זה להציל חיים של יהודים וערבים.

תראה אם כבר מלחמה בקייץ עדיף, מלחמה להצלת חיים של יהודים וערבים ממלחמה בה יהודים הורגים ערבים וערבים הורגים יהודים.

בחצר בית החולים נהניתי לראות זוג ערבים, כנראה מיפו, בעל ואשה צועדים ברחבת החצר כדי להחיש את הלידה…

יפה לראות את בית החולים כאזור נטרלי.. כמו שוויץ…

דוח קורונה אלטרנטיבי- הבנת הנקרא והלאה גם למעשה.

צריך לבדוק אם יש מאפיין (גם מאפייני תזונה) משותף לנדבקים. לא משנה בני כמה שנים הם. הדבר יכול לעזור לפתח חיסון יעיל יותר.

צריך לחשוב אם לדלתא  יש קשר להתחממות כדור הארץ.

מה ההשפעה של העננה שמעלנו מבחינת סיבת הווצרות חיידק הדלתא וחסינות האדם אליו  או אולי חוזקו של החיידק ביחס לחסינות האדם אליו שהוא נמצא בתנאי חממה.

אפשר להבנה להשוות אפקט החממה  לחממות לגידולים חקלאים מבחינת זרימת האוויר בתנאים כאלה ומשכך ניקוי האוויר, לחות גבוהה . האם התנאים המתקיימים בחממה מייצרים חיידקים פוגענים לאדם וקרקע פורה להתרבות והווצרות ובמקביל את החלשת החיסון הטבעי והלא טבעי של האדם אליו בתנאי חממה מבחינת האוויר שהאדם נושם.

תיירות בישראל- ולעת מרפא והנה בעתה.

יש התכנות שהמלחמה הזאת אחרי הקורונה, תהיה עוד מכה לתיירות. בעת הזאת אנשים מחוץ לארץ מזמינים נופש… יש מצב שהטילים והמראות מישראל בעת הזאת הטו את המזמינים ליוון לטורקיא ותתפלא גם למצריים..

ברור לכל שהחמאס הוא קדם מכירות לאתרי התיירות בטורקיא, יוון וקפריסין שמלונאים בישראל יש תחרות עיסקית איתם..

בעת הזאת של מרפא לענף הזה שנפגע הכי הרבה, זאת מכה בענף מוכה, ומשכך יש מצב שהמכה תהיה כואבת יותר הפעם.

יש מצב שנראה מישראל יותר נופשים שיבחרו השנה לנפוש בחוץ לארץ. נופש בטורקיא ויוון יותר זול מבישראל.. ומובטח לנופשים ראש שקט בחופשה מהמאורעות בישראל..

אני מציעה למלונאים , במיוחד למלונות הקטנים והבינוניים, להקדים תרופה למכה ולהשכיר חדרים על בסיס חודשי בזול  משהו כמו 1500 עד 2500  שקל (אלה המחירים הנכונים לתחרות עם שוק השכרת הדירות) כולל חשמל ארנונה ומיים. וכדי להרוויח עוד משהו… אז לפתוח את הברכה וכל השרותים לשרותים בתשלום… יש מצב שתושבי המלון יעדיפו לשבת במסעדה במלון או לשחות בברכה במלון ולשבת על דרינק  של יום חמישי עם החבר’ה במלון…

ילדים- משבר מתקן.כֹּה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת עֹד יֵשְׁבוּ זְקֵנִים וּזְקֵנוֹת בִּרְחֹבוֹת יְרוּשָׁלִָם וְאִישׁ מִשְׁעַנְתּוֹ בְּיָדוֹ מֵרֹב יָמִים:  וּרְחֹבוֹת הָעִיר יִמָּלְאוּ יְלָדִים וִילָדוֹת מְשַׂחֲקִים בִּרְחֹבֹתֶיהָ: זכריה.מחלון חדרי יש קולות ילדים מהרחוב גם בשעות הערב ולפנות ערב. השכנה אומרת שזה בגלל שההורים בבית.

ראיתי נשים שלוקחות את הילד בשש בבוקר לגן. ראיתי הורים שלוקחים את הילדים מהגן כשחושך בחוץ…

יכול להיות שהמשבר הזה יהיה גם מתקן לזה. אנשים חושבים בעת כזאת של עצרת ויותר קל לחשוב כשאין את הטילים מלבנון או מפלסטין שיסיחו את הדעת בעת העצרת.

הפתרון המוצע לשר הכלכלה:

אם תהיה אבטלה גדולה לאחר המגפה, אני מציעה הגבלת שעות עבודה לשבע שעות עבודה ביום עם איסור לעבוד יותר שעות.

זאת אומרת שבעת הפעלת קוי ייצור מ- 6 בבוקר עד 8 בערב, בלילה, תלוי בעונה ובשעון קייץ חורף, זה יהיה בשתי משמרות עבודה  של שבע שעות כל אחת. 

וזאת כדי שיותר אנשים יעבדו ויזכו לשכר, הדבר יחלק נכון יותר את עוגת השכר בעת משבר כלכלי.

ואם המשבר יחריף כמו שאומרים, יש לחשוב על הגבלת שעות עבודה להורים, שכל משפחה תוכל לקבל עד 12 שעות עבודה ביום, זאת אומרת שהורה אחד יצטרך לעבוד רק חמש שעות ביום.

יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב: תהלים.

דיור- משבר מתקן.

צריך גם לחשוב על הצריכה והדיור.

העובדים הזרים לא צורכים בארץ. את רוב הכסף הם שולחים למשפחה שלהם בחוץ לארץ.

עובדים זרים גם חוקים ולא חוקים הם צרכנים של שכירות דירה שגם הם הגדילו את הביקוש לעומת ההיצע בתחום שכירות דירה, העובדים הזרים הם צרכנים חדשים בתחום זה שיש להם השפעה מאוד גדולה על העלאת מחירי שכירות הדירה ושימור מחירים יקרים בשוק.

כמובן שלנוכח אבטלה הרבה צעירים מובטלים וסטודנטים יחזרו לבית ההורים. ומשכך יש התכנות לירידה במחירי שכירות הדירה. כמובן שלנוכח אבטלה גדולה יש התכנות לירידה בקניית  דירות חדשות לקניית דירות ומשכך גם יש התכנות לירידת מחירי הדירות בשוק של אין קונים.

יציאת העובדים הזרים מישראל וירידת צריכה בתחום הדיור בגלל אבטלה מייצרת התכנות לירידת מחירים בתחום הדיור כך שיש התכנות שהמשבר הזה יהיה משבר מתקן.

המשבר של אחרי המשבר.

נלמד כבר שבעת משבר לנוכח כח אדם קטן לומדים המפעלים להסתדר בעזרת אמצעים טכנולוגים כמו לקבל הזמנה דרך טופס הזמנה באתר שמגיעה ישירות למנהל הייצור שמעבד את ההזמנה , כמו האפשור ללקוח לראות מלאי לפני הזמנה, אם יש את מה שהוא צריך במלאי ולהזמין ומשכך לחסוך את הצורך בפקידה שבודקת ללקוח ומקלידה ההזמנה. הרבה פעמים לאחר משבר כזה יש משרות שלא קיימות עוד.

בעת הזאת לאחר חזרת המפעלים לעבודה, המפעלים מעסיקים את העובדים שהם הכי צריכים כדי להפעיל את העסק. אלה העובדים שאתה צריך להעלות להם את השכר לאחר המשבר. וכן, הם עובדי הייצור, עובדי הנקיון וכו’  כן, אלה  שבעת הזאת נמצאים בקבוצת המשתכרים בשכר הנמוך ביותר.

גיוס מובטלים.

צריך להפנות מובטלים לעבודה בבית חולים וישתבח הבורא יש הרבה כח אדם פנוי לעבוד בבתי החולים. ויש כסף בקופת האוצר. ויכולים במקום לתת  דמי אבטלה להפנות מובטלים לעבודה ככח עזר בבתי החולים, הדבר יעזור מאוד לרופאים ולמטפלים והמטפלות המקצועיים לעשות את עבודתם בעת חירום זאת. אפשר לעשות את הדבר מהיום להיום. צריך רק לרצות. וכך יעמוד משרד הבריאות בהתחיבות שהוא חייב למשלמי ביטוח בריאות

ניהול משברים.

אני מציעה לנהל את המשבר הכלכלי בישראל כמו שניהל יוסף בארץ מצרים:

וַתִּתֹּם הַשָּׁנָה הַהִוא וַיָּבֹאוּ אֵלָיו בַּשָּׁנָה הַשֵּׁנִית וַיֹּאמְרוּ לוֹ לֹא נְכַחֵד מֵאֲדֹנִי כִּי אִם תַּם הַכֶּסֶף וּמִקְנֵה הַבְּהֵמָה אֶל אֲדֹנִי לֹא נִשְׁאַר לִפְנֵי אֲדֹנִי בִּלְתִּי אִם גְּוִיָּתֵנוּ וְאַדְמָתֵנוּ: לָמָּה נָמוּת לְעֵינֶיךָ גַּם אֲנַחְנוּ גַּם אַדְמָתֵנוּ קְנֵה אֹתָנוּ וְאֶת אַדְמָתֵנוּ בַּלָּחֶם וְנִהְיֶה אֲנַחְנוּ וְאַדְמָתֵנוּ עֲבָדִים לְפַרְעֹה וְתֶן זֶרַע וְנִחְיֶה וְלֹא נָמוּת וְהָאֲדָמָה לֹא תֵשָׁם: וַיִּקֶן יוֹסֵף אֶת כָּל אַדְמַת מִצְרַיִם לְפַרְעֹה כִּי מָכְרוּ מִצְרַיִם אִישׁ שָׂדֵהוּ כִּי חָזַק עֲלֵהֶם הָרָעָב וַתְּהִי הָאָרֶץ לְפַרְעֹה: וְאֶת הָעָם הֶעֱבִיר אֹתוֹ לֶעָרִים מִקְצֵה גְבוּל מִצְרַיִם וְעַד קָצֵהוּ:

אם מפעלי ים המלח יקלעו לקשיים ויבקשו סיוע מהמדינה, הסיוע למפעלים, שימשיכו להתקיים צריך להיות בתמורה למפעל, משמע להחזיר את מפעלי ים המלח כקניין של המדינה/העם.

עסקים שהופרטו, לא יכולים לקבל סיוע ולהשאר בבעלות הקונים. סיוע בתמורה למפעל. אתה מסייע למפעל ולעובדיו להמשיך להתפרנס ממנו, את המפעל אתה קונה מהבעלים.

תראה,

אחרי שהמדינה מכרה את התעשיא הצבאית, ברור שהסיוע שיתבקש אם יתבקש צריך להיות בתמורה להחזרת התעשיא הצבאית לקניין העם/המדינה.

לא יתכן שהכסף שהתקבל מהבעלים החדשים של התעשיא הצבאית ישמש לסייע לבעלים החדשים  של התעשיא  הצבאית.

אם הבעלים של התעשיא הצבאית רוצה להשאיר את העסק בבעלותו שישתמש בשומנים שלו או שיקח הלוואה מהבנק.

קניית מפעלי הבעלים שלא יעמדו בלחצי המשבר תהיה לטובת העובדים, שימשיכו להתפרנס מהמפעל ולא שהבעלים ימשיך להתפרנס מהמפעל.

מה אני אומרת לבעלים של התעשיא הצבאית ודומיו,

יש מצב שיש לך ידע על שר כזה או אחר שתשתמש בו לאיים על שר כזה או אחר כדי שיחתום לך על סיוע,

אל תעשה זאת.

אם תשתמש בכח כזה או במתן שוחד, אתה תחשוף עצמך כאויב ישראל שאסור שיחזיק בכל סוג תעשיא בישראל.

אדם שמשחד שר עושה זאת כדי לייצר מהלך שירע לישראל. זה ברור.

היום שאחרי המגפה- הערכת מצב.

ברור שלנוכח ירידת צריכה , יהיה יותר היצע מהביקוש , משמע ירידת מחירי סחורות.. יהיו ענפים שתקועים עם מלאים גדולים ויקרים יותר מהמחיר שהם יכולים למכור… והדבר ייצר הפסדים , על כל מה שמשתמע מכך.

כמובן שזאת הערכה , אני לא אומרת שאני נביאה.

לתרחיש כזה, צריך נגיד בנק ישראל להיות מוכן..  מבחינת מה שזה אומר מבחינת ערך הכסף, ירידת שער הדולאר וכו’… גם מבחינת היכולת של היצואנים להתמודד בשוק תחרותי בחוץ לארץ. כמובן שבעת בעיות השתכרות, הנגיד צריך לחשוב על ירידת ערך דירות מול משכנתאות, בטחונות.. וחוסר יכולת לשלם וכו’..

נקודה למחשבה:

משבר 2008 היה משבר פיננסי עולמי ולא תעשייתי.

המשבר של אחרי המגפה הוא משבר תעשייתי עולמי.

בגלל שבמשבר פיננסי של מצב גאות, אין קשר ישיר בין פעילות החברה התעשייתית הנסחרת בבורסה לבין הסחר בה בבורסה, משבר פיננסי ללא משבר תעשייתי  הוא לא משבר שקשה לעלות ממנו חזרה וגם מייצר הגבהה של חלק מהעולים ממנו.

התעשיות היצרניות הן אלה שמזינות את שוק ההון .

ברור שתהיה ירידה מתמשכת במחזורי פעילות תעשייתית מסחרית.

זאת אומרת שבגלל שהמשבר הזה הוא משבר תעשייתי שלירידות שבו תהיה השפעה מכרעת על המחזורים בבורסה ובבנקים,  יש ההתכנות גם למשבר פיננסי אפילו יותר קשה ממשבר 2008.

הצונאמי אחרי רעידת האדמה- המשבר הכלכלי שאחרי המגפה.

אני טוענת שחברות הנסיעות התיירות והמלונות לא מחשבים את ההפסדים של היום של אחרי המגפה, ברור לך שאחרי המגפה העובדים יחזרו לעבודה והילדים לבית הספר, לא יהיה חופש גדול, לא תהיה חופשה שנתית הקייץ.. התיירים מצרפת, לא יגיעו הקייץ, זאת בעיה גם לעסקי התיירות כמו המסעדות בחוף הים ומשכירי הכיסאות בחוף הים.  הברכות יהיו ריקות הקייץ..

יש הרבה תעשיות נשענות תיירות, גם מזון.. גם הכלור לברכה..

לגבי התעשיות הצבאיות,

באין מלחמה בעת הזאת, גם אין צורך לחדש מלאים כמו שאומרים… לנוכח הצורך לשקם הריסות ולחזור למסלול חיים תקין, יהיה קשה לייצר מלחמה לפחות שנה, כך שתעשיות הנשק יפסידו הרבה כסף ויאלצו לצמצם פעילות כולל פיטורי עובדים ברחבי העולם ויש הרבה תעשיות נתמכות (לא רק מקבלי השוחד) תעשיות נשק שלא יקבלו הזמנות מתעשיות הנשק..

חמישים יום מגפה לעומת חמישים ימי מלחמה.

עד השמונה עשר לחודש בחודש האביב- הרוגים במגפה:

ישראל – 103.

בערך פחות הרוגים בתאונות דרכים- כ- 20.

בערך פחות הרוגים במלחמה בקייץ כ- 74.

פלסטין -2.

בערך פחות הרוגים במלחמה בקיץ- 2203.

נדבקים במחלת הקורונה- ממוצע חולים ביום במדד שבעה ימים לעומת שבעה ימים שקדמו לו:

ממוצע הנדבקים בשבעת הימים 17-23 לעומת ממוצע שבעת ימים שנראים כשיא מחלת הקורונה בישראל:

מדד חולים במחלת הקורונה לעומת סך החולים בנקודת זמן 18.4.2020- על פי המועדים הנוצרים:

נמדד ביום- ה-22.4.2020 לפי הספורות הנוצריות.

ניתן לראות ולבחון את משילות המנהיגים על העמים. סך הכל גם בפלסטין העם נשמע להנהגה, להנהגה הפלסטינאית יש יכולת לשמור על סדר כמו שאומרים.. לנוכח האמצעים הדלים של הרשות הפלסטינאית תתכן בעיה במצב של חוסר יכולת לספק פרנסה.  צריך לעזור להם בעת הזאת עם פרנסה/במשמעות של מזון, תרופות וכו.. חשוב שהעמים הקרובים להם, גם ישראל ולא רק המוסלמים, יעזרו להם כדי שלא יתעוררו בעיות אחרות..

גם הפלסטינאים כמו העובדים הזרים באין ברירה יאלצו לפרוץ גבולות כדי להביא מזון לעצמם ולילדיהם…
הבדלה בין חוזק העם לבין חוזק המדינה.

לאחר המגפה יש לבדוק הבדלה בין העם השבדי לעם בישראל לפי התנאים הבאים:

איזו עזרה דרש העם השבדי מהמדינה בעת המגפה העולמית.

איזו עזרה דרשו האזרחים בישראל מהמדינה בעת המגפה העולמית.

אני טוענת שבגלל החוזק הכלכלי של היחיד בשבדיא והחוקה הכלכלית במדינות כמו שבדיא, אז בעת משבר יש בעיות שהמדינה לא צריכה להתמודד איתן בעת משבר ומשכך יש לה יכולת לנהל משברים טוב יותר ממדינות שיש פער גדול בין חוזק המדינה לחוזק יחידת משק הבית במדינה.

ענפים מאופיינים עובדים זרים.

קודם כל לאלה שאין להם שומנים. ולמה לתת לאלה שיש להם שומנים.. (גם מבועת הנדל”ן).

בעת הזאת המלונות סגורים ומשכך אין להם צורך לעשות קניות של אוכל לתיירים, הפעלת בריכה, הוא לא צורך מיים, הוא לא צורך חשמל ולא משלם שכר לעובדים, בזמן שהמלון סגור הוא משלם רק ארנונה.

לעומת המלון, העובד שהוצא לחופשה ללא תשלום לא מקבל שכר אך חייב להאכיל את ילדיו, לשלם חשמל, ועד בית, ארנונה וכו.. וכל זה שהוא לא מקבל שכר .

אם העסקים מוציאים את עובדיהם לחופשה ללא תשלום, לא צריך לשלם להם כסף כדי שיתנו לעובדים. הסיוע צריך להיות לעובדים שהטייקון לא משלם להם שכר בעת הזאת. מי שמפסיד אלה העובדים שהטייקון לא משלם שכר בעת הזאת ואם לא משלם להם שכר למה לפצותו. כל העזרה שניתנה עד כה לאנשי העסקים הייתה בתרוץ ובתמורה להעסקת/ פרנסת עובדים. אם לא מספקים פרנסה לעובדים בעת הזאת אין צורך לעזור לעסקיהם של הטייקונים. הטייקון והטייקונית כמו כל עובד ועובדת מוציאים לעצמם תלוש משכורת כל חודש. תן להם לפי התלוש כמו כל העובדים במשק שתיתן להם לפי התלוש.

ברור שגם בעל העסק לא מושך שכר בעת שאין מכירות… לבעלי עסקים כאלה תן כיחידים, כמו כולם.

וביננו, סוחרי רחוב ירושלים שהמדינה בונה רכבת ברחוב ומשכך הרבה חנויות נקלעו למצוקה כלכלית, המדינה אפילו לא ויתרה להם על תשלומי הארנונה כדי להקל עליהם בעת המצוקה הכלכלית בעת בנית הרכבת הקלה ביפו.

NO PROBLEM…
עובדים זרים בעת משבר.

ותדע לך בארצות הברית שנגמרת הוויזה לעובד זר, גם מישראל, הם אין להם עניינים כמו שאומרים, מחלקת ההגירה מעלה אותו על טיסה לארץ שלו.. וגומרים סרט.

בכל מקרה צריך לבדוק מה קורה עם עובד זר שאין לו תנאים כמו שאומרים.. ופוטר ממקום עבודתו.

עד שיחזור לארצו עדיף לתת לו אוכל לפני שהוא יאלץ לגנוב או לעסוק בזנות ממין זכר כדי לאכול.

גם בהשכלתכם נלמד שבעת עוני ימצא ספק לכל דרישה ואחוזי הפשיעה עולים.

ואם נלמד הדבר, הקדם תרופה למכה. זאת חובתך כמנהיג בישראל. ותשפט אם לא תעשה זאת.

אמרת והתהדרת בחוזק הכלכלי של המדינה, זאת העת להראות את התועלת בחוזק הכלכלי של מדינה שתושביה חלשים ממנה.

הבדלה בין חוזק העם לבין חוזק המדינה.

זבת חלב.

שידור פירסומות ולא מצוקה…

תראה בעת הזאת שהעם צמוד למוסרות, המפרסמים דופקים בוחטות כמו שאומרים.

יש יש לעסקים כסף לפרסם, ברור שאין צורך לעזור להם.

אם יש להם בעיה כלכלית אז שיפסיקו לפרסם.

לא ייתכן שהמדינה תממן להם את הפירסומות שהם משדרים במוסרות בעת הזאת.

הם משדרים פירסומות, הם לא משדרים מצוקה.

ללא הבדל דת, גזע מין, עוני ועושר.

ניכר הדבר שהמדינות החזקות נפגעו יותר ממגפת הקורונה, מדינות מאופיינות סדר וניקיון ערים כולל מערכות ביוב מתקדמות יותר, מדינות עם פחות צפיפות בערים , נפגעו יותר.

המשל הנכון הוא פלסטין וישראל. למרות שפלסטין וישראל יושבות באותו מגרש הפגיעה בישראל חזקה יותר.

יש הגיון לחשוב שגם בגלל שלפלסטין יש פחות קשר עם העמים מבחינת תיירות. לישראל יש יותר קשר עם סין, שידוע שתיירים מסין הדביקו בני אדם במדינות שהם בקרו בהם. סביר לחשוב שתושבים ממדינות עניות פחות נוסעים לחוץ לארץ ולכן לא היתה את ההדבקה גם מתושבים חוזרים מחוץ לארץ למדינות עניות.

עזרה מישראל לרשות הפלסטינאית כמו-, מזון תרופות עבודה פרנסה, תדכא את הרצון למלחמה מצד הפלסטינאים.

שלום יפחית את הנזק הכלכלי לאחר המגפה. לזוכרים את ימי רבין מבחינת שלום וכלכלה ברור הדבר ש”השלום נותן פתח לכלכלה מתקדמת”  יצחק רבין.

ההבדל ביננו לבין החבר’ה של בנט ומוטי אלון הוא-

שאנחנו רוצים PROGRESIVE  והם רוצים REGRESIVE על כל מה שמשתמע מכך.

ואם אתם אוהבים REGRESIVE בסטייל של שר המשפטים, אז תעשו REGESIVE מירושלים..

PROGRESIVE ולא REGRESIVE.

מגפה נגד תועבה.

תראה,

אם המגפה הזאת תתמשך עד למועדים של האישים השוכבים את זכר משכבי אשה והדבר ימנע את צעדת המטמאים את ירושלים בירושלים. אהיה שמחה מאוד.

עדיף את המגפה הזאת מהמגפה הזאת,

ואם מגפת ה- CORONA תעצור את המגפה והחולי שהביאו האישים השוכבים את זכר משכבי אשה לירושלים, אהיה מאוד שמחה.

עדיף שההומואים יצאו מירושלים ושלא יחילו עליכם, כמאשרים אותם כמנהיגכם, פולסא די נורא באמצעות תועבות אלה שהם מטים אתכם לאשר.

ההומואים מקיימים עליכם קללה בארץ הזאת כשאתם מושלים בירושלים ומאשרים את התועבות האלה.

אישור זה שם אתכם במקום שיכול להחיל עליכם או על נושאי משך זרעכם, גרוש מהארץ הזאת.

מגפה נגד תיירות תועבה.

אִֽם-אֶשְׁכָּחֵ֥ךְ יְֽרוּשָׁלִָ֗ם תִּשְׁכַּ֥ח יְמִינִֽי: תִּדְבַּ֥ק-לְשׁוֹנִ֨י | לְחִכִּי֮ אִם-לֹ֪א אֶ֫זְכְּרֵ֥כִי אִם-לֹ֣א אַ֭עֲלֶה אֶת-יְרוּשָׁלִַ֑ם עַ֝֗ל רֹ֣אשׁ שִׂמְחָתִֽי:

זְכֹ֤ר יְהוָ֨ה | לִבְנֵ֬י אֱד֗וֹם אֵת֮ י֤וֹם יְֽרוּשָׁ֫לִָ֥ם הָ֭אֹ֣מְרִים עָ֤רוּ | עָ֑רוּ עַ֝֗ד הַיְס֥וֹד בָּֽהּ: תהלים ליום שמונה ועשרים לחודש.

מגפה נגד תועבה- חלק שני.

מדינה שהמחוקקים שלה אישים השוכבים את זכר משכבי אשה לא יכולה להקרא מדינת ישראל.

צבא שחיליו אישים השוכבים את זכר משכבי אשה לא יכול להקרא צבא הגנה לישראל.

הלימה לצורך שינוי צורה.

השידור במוסרות הוא שידור מלחמה. זאת המוסיקה הנשמעת להמונים המייצר רגש משותף שיוצר אחידות של רגש  של ההמונים, כולנו יהודים גם העשיר וגם העני. גם הדוס גם החילוני גם הצ’חצ’ח וגם הווז ווז.. גם הפרסי וגם האנגלי. גם האמריקאי וגם הרוסי. יש לנו אויב משותף. חסרון רעש הטילים יוצר את החרדה.  כמו מלחמת המפרץ, ללא האיום העיראקי.

ואתם יודעים, בסוף הסרט נודע שלסדאם לא היה כימי..

נראה שבסרט הזה התסריטאי של השידור הצליח לייצר את אותו מצב פסיכולוגי של של ההמונים כמו במלחמת המפרץ כשהוא חוסך בהוצאות ומוריד את סדאם מהסרט..

יש איום כימי ללא עריץ מאיים, או דיקטטור משוגע..

מסקנה:

אפשר להגיע לאותה הלימה המונית ללא הצורך במלחמה חומרית. הלימה מייצרת את היכולת לשנות צורה. שהמכה בברזל החם הוא שר משפטים “ימני קיצוני” הומוסקסואל מוצהר שעושה זאת מירושלים זה שינוי צורה מסוכן.

תראה, אדם פושע לא יכול להיות על פי חוק עורך דין ושופט בישראל.

מ- wikipedia:

“אמיר אוחנה  הוא שר המשפטים,” … “אוחנה הוא השר ההומוסקסואל המוצהר היחיד בתולדות מדינת ישראל“

מר אוחנה, פושע על פי תורת ישראל.

זה פשעו וזה הדין שלו:

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּֽם: ויקרא- תורת ישראל.

דבריו של מר אוחנה- “לדבריו, הוא מעדיף לחיות בדמוקרטיה, גם כשלא כל ההחלטות שהרשות המחוקקת מקבלת הן לרוחו.” WIKIPEDIA.

וַיִּקַּח סֵפֶר הַבְּרִית וַיִּקְרָא בְּאָזְנֵי הָעָם וַיֹּאמְרוּ כֹּל אֲשֶׁר דִּבֶּר יְהוָֹה נַֽעֲשֶׂה וְנִשְׁמָֽע: שמות- תורת ישראל.

דבריו של מר אוחנה- “לדבריו, הוא מעדיף לחיות בדמוקרטיה, גם כשלא כל ההחלטות שהרשות המחוקקת מקבלת הן לרוחו.” WIKIPEDIA.

מאשריך מתעים.

וַיִּתֵּ֣ן לָ֭הֶם אַרְצ֣וֹת גּוֹיִ֑ם וַעֲמַ֖ל לְאֻמִּ֣ים יִירָֽשׁוּ:

בַּעֲב֤וּר | יִשְׁמְר֣וּ חֻ֭קָּיו וְתוֹרֹתָ֥יו יִנְצֹ֗רוּ הַֽלְלוּיָֽהּ: תהלים.

תוכנית חדשה של  רדיו זמן השלום-HIKAYAT el JDAD – אביב, עלתה לנגן רדיו זמן השלום.

נגן חודש האביב בשנת שבעים ושתים.

יש יותר הולכים בדרך שאני הולכת בה בהליכת הבוקר, משיחה עם הולכת חדשה בדרך למדתי שיש כאלה שנוהגים ללכת בחוף TLV ובעת המגפה הם לא יכולים לעשות זאת לכן הם הולכים בשכונה. 

הבדל של חסינות גוף האדם מבחינת מיקום האדם.

מבחינת בריאות עולמית, יש לבדוק אם יש הבדל בין חלב של פרה מישראל לחלב של פרה מסין בבחינת החיידקים המיקרוביוטים.. ואם יש הבדל מה השפעתו של חלב זה על התכנות למחלות..

יש הבדל של חסינות גוף האדם מבחינת מיקום האדם. גוף האדם מפתח לעתים נוגדנים או מזון ואורחות חיים שהם נוגדנים לתחלואי המקום בו הוא חי ומשכך יש מצב שבחלב של פרה מישראל יש חיידקים שמחלים בני אדם שלא מישראל.

צריכים לבדוק אם יש קשר בין יצוא החמאה מישראל למגפת הקורונה בבחינה הזאת.

אם יש יותר חולים באזורים מחוץ לאזור של ישראל שתנובה וטרה מכרו להם חמאה/זבת חלב ואם התפרצות המחלה היא ממקומות אלה.

צריך להבין שאת כל החמאה המיוצרת בישראל, חברות אלה מכרו מחוץ לישראל. זאת כמות משפיעה. זאת צריכה של מליוני בני אדם.

אם זה מקור המחלה, יהיה יותר קל לפתח חיסון.

וְהָיָה כִֽי יְבִֽיאֲךָ יְהֹוָה אֶל אֶרֶץ הַֽכְּנַֽעֲנִי וְהַֽחִתִּי וְהָֽאֱמֹרִי וְהַֽחִוִּי וְהַיְבוּסִי אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַֽאֲבֹתֶיךָ לָתֶת לָךְ אֶרֶץ זָבַת חָלָב וּדְבָשׁ וְעָֽבַדְתָּ אֶת הָֽעֲבֹדָה הַזֹּאת בַּחֹדֶשׁ הַזֶּֽה: שמות.

זבת החלב היא מברכות ישראל. מכירת החמאה משולה למכירת ברכת ישראל לעמי נכר.

חריפות כחיסון לשפעת.

“החיסון המוחלש ניתן בישראל בגילאי 2–49, כתרסיס אף. הוא מכיל נגיף חי-מוחלש אשר אינו מסוגל להתרבות בטמפרטורת פנים הגוף, אלא מסוגל להתרבות רק בטמפרטורות קרות יותר.” WIKIPEDIA.

מי שאוכל חריף יודע שיש חריף שאחרי שהיד נוגעת בו, נגיעה של היד בעין לאחר שהיד נגעה בו צורבת קלות את העין. כמו צריבה של מגע עם משהו חם מאוד לא בדרגת כוויה.

אם חיידק השפעת מתרבה בטמפרטורות קרות, יש התכנות שאכילה מרובה של חריף כמו שום יכולה לעזור, ברור שהיא לא תזיק.

אני חותכת את השום לחתיכות קטנות ואת הרוב אני בולעת כמו שאתם בולעים תרופות רגילות.. הקיבה מפרקת ומשכך יש את השפעת החריפות של השום על הקיבה והמעיים וגם מעלה את חום הגוף הפנימי. אין לי כלים לבדוק את הדבר , אך אנשים שאוכלים חריף לעיתים מרגישים את עליית חום הגוף  לאחר האכילה..

בכל מקרה לא מזיק..

צריך לבדוק מה המצב אצל מדינות מאופיינות חריף כמו מקסיקו ורוסיא ששותים וודקה כדי להתחמם בחורף.

דיווחים מצויינים מוויקיפדיא.

 

תראה,

המגפה תפסה את מנהיגי המדינות בביצים כמו שאומרים..

תבין, בעת שהאויב של אמריקה היא המגפה, טראמפ לא יכול לאמר ששלו יותר גדול בעת הצגת כלי הנשק החזק שלו שנועד לאיים על האויב..

גם הכפלת כיתת השומרים על טראמפ לא תעזור אם המגפה תתקרב לבית הנשיא…

מנהיגי העולם בעת הקורונה היו מובכים…

שעשועי תורה.

ברור שכדי להשיב את אונם בעיני העמים הם ירצו לייצר מלחמה שתתן למנהיגים  את הנכונות להעלות לשידור בפריים טיים ולאמר- עם ישראל לא ינוח עד שישיב את הבנים הביתה… ולהוציא את הבנים למלחמה…

כדי שביבי יאמר זאת חיזבאללה צריך לחטוף שלושה חיילים…

כדי שגנץ יאמר זאת, החמאס צריך לחטוף שלושה ילדים..

לקראת הבחירות הבאות…הם רוצים שהבטחון יהיה השיקול המרכזי בבחירה שלכם.. בעת הזאת הם רק מבקשים את הסיבה לאמר זאת..

ותו לא. כמו שאומרים.

ברור לי ולך שמלחמה (ומשכך השבתת המשק שוב), תהיה הנוק אאוט למשק הכלכלי בישראל…

כך שאין התכנות ממשית למלחמה בעת הזאת מבחינה מערכת האינטרסים של עשירי האזור הזה.

אינטרסים כלכלים שמונעים מלחמה.

.

וְנִ֘עֵ֤ר פַּרְעֹ֣ה וְחֵיל֣וֹ בְיַם-ס֑וּף כִּ֖י לְעוֹלָ֣ם חַסְדּֽוֹ:

לְמוֹלִ֣יךְ עַ֭מּוֹ בַּמִּדְבָּ֑ר כִּ֖י לְעוֹלָ֣ם חַסְדּֽוֹ:

לְ֭מַכֵּה מְלָכִ֣ים גְּדֹלִ֑ים כִּ֖י לְעוֹלָ֣ם חַסְדּֽוֹ:

וַֽ֭יַּהֲרֹג מְלָכִ֣ים אַדִּירִ֑ים כִּ֖י לְעוֹלָ֣ם חַסְדּֽוֹ:

לְ֭סִיחוֹן מֶ֣לֶךְ הָאֱמֹרִ֑י כִּ֖י לְעוֹלָ֣ם חַסְדּֽוֹ:

וּ֭לְעוֹג מֶ֣לֶךְ הַבָּשָׁ֑ן כִּ֖י לְעוֹלָ֣ם חַסְדּֽוֹ:

תהלים ליום שמונה ועשרים לחודש.

נסיעה ברכבת- חודש רביעי.

בסך הכל הנסיעה ברכבת בעת הקורונה נראית הנכונה ביותר והבטוחה ביותר. ברכבת ניתן לקבוע את כמות הנוסעים מראש במיוחד לנסיעות ארוכות. והנוסעים יודעים להסתדר ככה שהקרונות לא עמוסים. ועובדי הרכבת גם יודעים לכוון את הנוסעים לכך. אני מציעה שנסיעות ליעדים שהרכבת מגיעה אליהם יהיו רק דרך הרכבת  עם תאום מראש ולאסור נסיעה של נסיעות ארוכות ליעדים אלה באוטובוס. גם ישיבה של אדם אחד במקום שיועד לשניים הוא קרוב מידי באוטובוס. ברכבת זה בערך אדם לכל ארבע מושבים ביחסיות לאוטובוס., או מרחק כפול מהאדם שלפניך או אחריך. {האדם שיושב אחריך יושב לרוב עם הגב אליך, נשימותיו, בכיוון ההפוך} מאוד קל להזמין נסיעה ואישור שמגיע גם ל- MAIL וגם SMS הכניסה מאוד מהירה כשמציגים את האישור כניסה.

מאוד היה יפה לראות אשה צעירה רצה תוך שהיא צועקת – רק רגע..ועובד הרכבת לא סגר את הדלת עד שהיא עלתה לרכבת…