מחברת כתיבה- חודש שמיני- שנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות.

אגב,מעל של פקידי מס הכנסה משוחדים כבר ראינו, אני טוענת שיש גם מעל בשינוי רישומי מס הכנסה, ואני אסביר.נגיד טייקון רוצה להוריד פעיל או פעילת צדק כלכלי חברתי, יש לו יכולת לשנות רישומים במס הכנסה על ידי שוחד לפקיד מס הכנסה ולשים את האדם כחייב במקום שהוא לא חייב בו ואז הוא משלח את הכלבים ממס הכנסה לרדוף אחרי האדם כדי לסתום פה של האדם שפועל למען צדק כלכלי חברתי.ולמעשה על הדרך להקריב אדם עם צדקה לחטאי הטייקון. שהרדיפה תהיה אחרי העני כשהרדיפה שלעצמה היא החלת דין החוטא על החף מפשע  ולא אחרי העשיר החוטא  וככה מתנקה הטייקון משפיכת הדם של החף מפשע.שדורשים חוב אחרי כשבע שנים לאחר סגירת תיק, להרבה אין יכולת להוכיח צדקה.

 

אגב, ההצמדות של יוצאי גלות רוסיא וחבר העמים לליברמן, מקיימת ומקבעת את ההשארות בני ובנות יוצאי גלות רוסיא במצב גלות וגם את נבדלותם מכלל ישראל תוך שמירת אורחות גלות שלעתים מקיימת את החטאתם בארץ הזאת וגם מניעת היותם כיהודים בארץ הזאת. במבחן המעשה, זה מעשה של צפרטיסט.

יש הבדל בין להיות יהודי נבדל בגלות ברוסיא, לבין להיות נבדל מהעם היהודי ב ארץ ישראל. במקום הזה ליברמן ממיר אתכם להיות רוסים ולא ישראלים. ליברמן יקיים את הדבר כמה שהוא יכול, יען כי, ללא הנבדלות הזאת יוצאי גלות רוסיא לא היו בוחרים בו.

זה בדיוק על משל ההומואים, איש השוכב את זכר משכבי אשה הוא אדם שנכרתה נפשו מישראל. אוחנה שקידם חוק נגד המרת ההומו, למעשה ביקש לקבע המרה. אני אומרת בענין ההומואים- השב.

גם ליוצאי גלות רוסיא אני אומרת-  שובו בנים ובנות.

ממחקר שערכתי- צריכת גראס מפחיתה את צריכת הטבק. אני טוענת שאם יאשרו את הגראס, תרד צריכת הטבק בקרב מעשנים שיעשנו גראס. וזאת מצד אחד. מצד שני, אישור הגראס יביא צרכנים חדשים לטבק כי את הגראס מעשנים עם טבק. אני טוענת שבשורה התחתונה, צריכת הטבק תגדל עם אישור לעשן גראס חופשי.

רואים שיש עליה בשקלים במחירי הסחורות המיובאות וזאת למרות שהדולר ירד בכ- 30 אחוז בשנים אלה של הקורונה.

מצד אחד היבואנים מרוויחים רווח בועה.

מצד שני ברור שיש בעיה ליצואנים. היצואנים לא יכולים להתמודד במצב כזה בשוק EURO ו- DOLAR.

שיש בועה שקלית במחירי יבוא לצרכן הסופי מבחינת התקבולים השקליים,  יש פער לא אמיתי בין מחיר היבוא במטבע חוץ לתקבולים השקליים ממנו. זאת אומרת שיש יותר תקבולים שקליים בעבור יבוא שנקנה במטבע חוץ. לעומת היבוא היצוא סובל מירידה בתקבולים שקליים לאחר המרת התקבול במטבע חוץ לשקל וכמובן שכמעט בלתי אפשרי להיות תחרותים מול יצרנים מבחוץ לארץ. עליות המחירים מגדילים עוד יותר את הפער בתקבולי יבוא  לעומת תקבולי יצוא בשקל ובדולאר וזה חוסר  האיזון שפוגע יותר ביצואנים. במצב מתמשך כזה, זאת סכנה מאוד גדולה ליצואנים ולמשק בכלל.

בשורה התחתונה,

אם בכנסת  ישראל שר המשפטים ושר הבריאות הם אישים השוכבים את זכר משכבי אשה, אז תקציבי הישיבות ושכר האברכים הם שכר אוננות.

שנאמר: DE HASIDIM MAKHEN IN DI HIND.

(כפי שהג'מעה אומרים, זרעם של החסידים לבטלה)

וכעצת תורתנו:

הַכֹּהֲנִים לֹא אָמְרוּ אַיֵּה יְהוָה וְתֹפְשֵׂי הַתּוֹרָה לֹא יְדָעוּנִי וְהָרֹעִים פָּשְׁעוּ בִי וְהַנְּבִיאִים נִבְּאוּ בַבַּעַל וְאַחֲרֵי לֹא יוֹעִלוּ הָלָכוּ: ירמיהו.

וְאַחֲרֵי לֹא יוֹעִלוּ הָלָכוּ:

ברור לכל שכמו שהתהפכה התודעה בגרמניא לתודעה שבחרה בהיטלר  בעת ההיא, כך בעת הזאת יכולה להתהפך התודעה לתודעה שתצדיק את היטלר.