מחברת כתיבה- חודש שישי- שנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות.

פה אתם יכולים לראות בבירור איך עידן עופר הקים עין רעה ליהודים בגואטמלה. באותה עת יאיר לפיד הוציא גולים יהודים בשבדיא נגד מרגרט הולסטרום שמתנגדת למה שקורה בשטחים. יאיר לפיד, למעשה גייס את היהודים בשבדיא כגייס חמישי נגד מרגרט הולסטרום נבחרת של העם השבדי. יאיר לפי הקים עין רעה לישראל וליהודים הגולים בשבדיא. בעת אחרת מנהיג שונא ישראל יכול לשלוף את התקרית נגד יהודי שבדיא ולאמר להם- RAUS.

באותה עת יאיר לפיד תקף את בוחריו שהתלוננו שהוא לא מקיים את הבטחותיו להם כנבחר שלהם- הוא אמר להם שהם ככלבים מסוג שנאוצר. והוא המושל שלכם- נמשל לבהמות נדמו.

והאיש שאמר את זה בעת ההיא, הוא שר החוץ שלכם בעת הזאת. ואת זה אתם מאשרים. כדי שתבינו, מר גלנט- עברין נדל"ן הושם כשר בינוי ושיכון שלכם. אתם אישרתם לעבריין בתחום הזה להיות שר על התחום הזה. לאדם הזה נתתם אישור חתימה על "קרקעות" ישראל. זאת אומרת שאתה לא יכול להתלונן שהוא נתן לחבר'ה שלו דירות מעמידר. זאת אומרת שגלנט הצליח לפרוץ. תחשבו איפה פרץ ביבי ששם את ההומו להיות שר משפטים שלכם ואיזו פריצה הם השיגו כשמינו את ההומו לשר הבריאות. ברור שהאדם הזה לא יכול להיות הרופא לכל תחלואייכי כפי שהתורה קובעת מה היא תחלואה בישראל.

זה בדיוק כמו חוק ההמרה שבהבה ונתחכמה לו הם מבקשים המומרים ישארו מומרים. לעתים הארס של הנחש הוא גם התרופה.

יש מצב ששימת ההומו כשר בריאות יהיה הקש ששבר את גב הגמל ומשכך יקום מרד באנשים אלה שהמרד בהם יהיה הרפואה שלכם.

צו שמונה- צו שמיני- קרבן למילואים- פרשות ויקרא, צו, שמיני- לימודי תורה- תוכנית לימוד- שנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות. – לימודי תורה. (michalinka.com)

אם אתה ממשיל את בוחריך לכלבים, אז אין לך אישור להקריב אותם. עדיף שהם יהיו כלבים מקורבנות שאפשר להקריב למילואים.

ברור לכל שהנבחרים שלך וכלי המשחית שלהם/הומואים, לא דורשים את ירושלים השלמה להלל-יה. הם דורשים את ירושלים כדי שההומואים יצעדו בה בגאווה להלל  את ההדיווה, את הגבירה שבנתה מפלצתה לאשרה. והבן של חונך לרצות למות, למסור נפשו כדי שההומו יצעד חופשי בירושלים השלמה.

מלחמת יום הדין. – עת השלום-שולחן כתיבה. (michalinka.com)

וַיֹּאמֶר לְלַמֵּד בְּנֵי יְהוּדָה קָשֶׁת הִנֵּה כְתוּבָה עַל סֵפֶר הַיָּשָׁר:  הַצְּבִי יִשְׂרָאֵל עַל בָּמוֹתֶיךָ חָלָל אֵיךְ נָפְלוּ גִבּוֹרִים: אַל תַּגִּידוּ בְגַת אַל תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן פֶּן תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים פֶּן תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים: הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ אַל טַל וְאַל מָטָר עֲלֵיכֶם וּשְׂדֵי תְרוּמֹת כִּי שָׁם נִגְעַל מָגֵן גִּבּוֹרִים מָגֵן שָׁאוּל בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן:  מִדַּם חֲלָלִים מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר וְחֶרֶב שָׁאוּל לֹא תָשׁוּב רֵיקָם: שמואל.

מגרש מלחמה בשדה תרומות שהנפגעים במקום הזה נגעלו מממגן גיבורים. והתפילה וההבטחה היא:

וְחֶרֶב שָׁאוּל לֹא תָשׁוּב רֵיקָם:

מִדַּם חֲלָלִים

והנפש היא בדם.

שהתפילה היא להשיב:

רָאוֹת רַבּוֹת וְלֹא תִשְׁמֹר פָּקוֹחַ אָזְנַיִם וְלֹא יִשְׁמָע:יְהוָה חָפֵץ לְמַעַן צִדְקוֹ יַגְדִּיל תּוֹרָה וְיַאְדִּיר: וְהוּא עַם בָּזוּז וְשָׁסוּי הָפֵחַ בַּחוּרִים כֻּלָּם וּבְבָתֵּי כְלָאִים הָחְבָּאוּ הָיוּ לָבַז וְאֵין מַצִּיל מְשִׁסָּה וְאֵין אֹמֵר הָשַׁב: מִי בָכֶם יַאֲזִין זֹאת יַקְשִׁב וְיִשְׁמַע לְאָחוֹר: מִי נָתַן (למשוסה) לִמְשִׁסָּה יַעֲקֹב וְיִשְׂרָאֵל לְבֹזְזִים הֲלוֹא יְהוָה זוּ חָטָאנוּ לוֹ וְלֹא אָבוּ בִדְרָכָיו הָלוֹךְ וְלֹא שָׁמְעוּ בְּתוֹרָתוֹ: וַיִּשְׁפֹּךְ עָלָיו חֵמָה אַפּוֹ וֶעֱזוּז מִלְחָמָה וַתְּלַהֲטֵהוּ מִסָּבִיב וְלֹא יָדָע וַתִּבְעַר בּוֹ וְלֹא יָשִׂים עַל לֵב: ישעיהו.

דובר על תרומות, מה קורה שהתרומה לצבא היא מכסף גנוב. ושהמפקד הומו.

למחשבה.

בכל מקרה אני לא נשמעת להוראות משרד הבריאות שלכם אני קבעתי לעצמי סגר כבר מלפני כמה שבועות. כמה שפחות אני יוצאת מהבית. רק מה שצריך.  תשמרו על הילדים שלכם. אני מציעה  לוועד ההורים הארצי להכריז סגר לפני פתיחת שנת הלימודים. המדינה אינה קובעת על הילדים שלכם. בנט לא האבא של הילדים שלך.

למרות שיש יותר מחוסנים יש יותר נדבקים. גם המחוסנים נדבקים. ולמרות הטענה שיש פחות מדביקים כיהמחוסנים פחות מדביקים, יש יותר נדבקים. גם הבן שלך ברולטא הרוסית הזאת למרות שיחסנו אותו. זאת השורה התחתונה. החיסון לא עוזר. השורה התחתונה היא המעידה על האמת. הגל החדש רק התחיל, אין אדם שיכול לדעת כמה ימותו מהנדבקים החדשים.

בחרת תועבה= קיבלת מגפה. הפתרון- להוציא את התועבה מירושלים. אני טוענת שזאת התרופה למגפה, משמע לגרש את ההומו מהכנסת, לעתים ההומו אומר דברים נכונים, זה לא הענין, לא מדובשו ולא מעוקצו, להוציא את ההומו מירושלים ולא לקבל אותו כמושל עליכם, יאיר לפיד התוודה שהוא שלא השתתף בישיבה, אמר שהוא לא מסכים עם שר הבריאות, זה לא הענין, יאיר לפיד שם את ההומו בממשלתו ובמפלגתו.

אין הגיון  לכנות בתואר גבר  זכר שאינו מתגבר על יצריו ונכנסים בו כמו שנכנסים באשה. הומו הוא לא גבר.

והנפש היא בדם.

כִּי נֶפֶשׁ הַבָּשָׂר בַּדָּם הִוא וַֽאֲנִי נְתַתִּיו לָכֶם עַל הַמִּזְבֵּחַ לְכַפֵּר עַל נַפְשֹֽׁתֵיכֶם כִּֽי הַדָּם הוּא בַּנֶּפֶשׁ יְכַפֵּֽר: ויקרא.

וְאֶת זָכָר לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה הִוא: וּבְכָל בְּהֵמָה לֹא תִתֵּן שְׁכָבְתְּךָ לְטָמְאָה בָהּ וְאִשָּׁה לֹא תַעֲמֹד לִפְנֵי בְהֵמָה לְרִבְעָהּ תֶּבֶל הוּא:  אַל תִּטַּמְּאוּ בְּכָל אֵלֶּה כִּי בְכָל אֵלֶּה נִטְמְאוּ הַגּוֹיִם אֲשֶׁר אֲנִי מְשַׁלֵּחַ מִפְּנֵיכֶם:  וַתִּטְמָא הָאָרֶץ וָאֶפְקֹד עֲוֹנָהּ עָלֶיהָ וַתָּקִא הָאָרֶץ אֶת ישְׁבֶיהָ: וּשְׁמַרְתֶּם אַתֶּם אֶת חֻקֹּתַי וְאֶת מִשְׁפָּטַי וְלֹא תַעֲשׂוּ מִכֹּל הַתּוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה הָאֶזְרָח וְהַגֵּר הַגָּר בְּתוֹכֲכֶם:  כִּי אֶת כָּל הַתּוֹעֵבֹת הָאֵל עָשׂוּ אַנְשֵׁי הָאָרֶץ אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶם וַתִּטְמָא הָאָרֶץ: וְלֹא תָקִיא הָאָרֶץ אֶתְכֶם בְּטַמַּאֲכֶם אֹתָהּ כַּאֲשֶׁר קָאָה אֶת הַגּוֹי אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶם: כִּי כָּל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה מִכֹּל הַתּוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה וְנִכְרְתוּ הַנְּפָשׁוֹת הָעֹשֹׂת מִקֶּרֶב עַמָּם:  וּשְׁמַרְתֶּם אֶת מִשְׁמַרְתִּי לְבִלְתִּי עֲשׂוֹת מֵחֻקּוֹת הַתּוֹעֵבֹת אֲשֶׁר נַעֲשׂוּ לִפְנֵיכֶם וְלֹא תִטַּמְּאוּ בָּהֶם אֲנִי יְהוָֹה אֱלֹהֵיכֶם: ויקרא.

הדם של ההומו טמא, גם על פי הקוראן וגם על פי תורת ישראל. האם מישהו מהיושבים בכנסת יביע התנגדות למהלך זה. האם הערבים יתמכו במהלך כזה שמבקש לטמא דם יהודים ומוסלמים.

ציון הלא תשאלי לשלום בחוריך וילדיך.

תבינו, ליאיר לפיד אין בגרות ואין לו תואר והוא לא עשה קרבי ואת הפרוטקציוניסט הזה,  אתה מוכן לקבל כראש ממשלה שיקבע את עתיד ילדיך. אם יאיר לפיד היה מזרחי לא היו מקבלים אותו לעתון במחנה ללא בגרות. אם יאיר לפיד  היה מזרחי עם קורות חיים אלה- לא היית בוחר בו. אגב, גם אבא שלו לא היה קרבי.

אני אומר לך זאת כך מר אוחנה:

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּם: ויקרא.

מה יקרה ביום שהמורה של הבן שלך תלמד את החוק בכיתה.

אין הבן שלך ירגיש ליד כל הילדים שיודעים שאבא שלו הומו.

ומה יקרה אחרי שחבריו של בנך ילמדו שבורא עולם ציווה להרוג את אבא שלו. האם הבן שלך יכול לשיר והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם עם כל התלמידים בכיתה.

איך הילדים יתיחסו לבן שלך אחרי שהם ילמדו שאבא שלו הוא תועבה.

אם הבן שלך יכעס עליך על שגידלת אותו במקום הלא הנכון לו ובזהות שקרית, הוא יכעס עליך ובצדק. אדם שנכרתה נפשו מעמיה לא מוליד יהודים. אתה בונה את משבר הזהות של הבן שלך.

.

היתה לגדעון סער אי הסכמה עם מישהי מהכנסת, לא זוכרת את שמה, (ולא היא לא הלכה איתי לאורך כל הדרך), והוא אמר לה  לא חייבים להסכים על הכל וחתם את הפרשה. מה היא כבר יכולה לאמר לו. 

בוא נאמר ומר גדעון סער יאמר לי בענין ההומואים כמו שהוא אמר להיא  שלא חייבים להסכים על הכל.

מה גדעון סער יאמר למעשה.. אם יאמר כך במקרה בו אנו עוסקים, 

לכולנו ברור מה גדעון סער יאמר, אם יאמר לי בענין זה כמו שהוא אמר להיא בענין ההוא ….

ומה אני כבר אני יכולה לאמר לו אם יאמר כך.

ברור לכל שלמרות שגם לי וגם להיא אין מה לאמר למר גדעון סער אם יאמר ככה או ככה… זה לא אותו הדבר… 

לכן אמרתי לגדעון סער ככה וככה.

אני טוענת שגדעון סער, כמו ביבי, עשה לבוחריו כיפה אדומה לאחר שהסכים לשבת עם ההמו באותה ממשלה.

לכן חשוב שבוחריו של גדעון סער ידרשו מגדעון סער לפרק את הממשלה לפני יום כיפור.

יש אנשים שעושים הרבה כדי לעשות לעצמם שם. אני חושבת על הדבר בהקשר של יעקב עשיו וישמעאל. 

ליעקב וישמעאל/איסמעאיל, יש שם עולם,

השם ישראל שמו של יעקב שניתן לו מבורא עולם, הוא שם עולם.

ישראל קורא לילדיו על שם יעקב וגם לעם קוראים עם ישראל ולארץ, ארץ ישראל וכו'.

השם ישמעאל ניתן לו ממלאך בורא עולם.  דבר מלאך בורא עולם להגר, אמו של ישמעאל: 

וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהֹוָה הִנָּךְ הָרָה וְיֹלַדְתְּ בֵּן וְקָרָאת שְׁמוֹ יִשְׁמָעֵאל כִּֽי שָׁמַע יְהֹוָה אֶל עָנְיֵֽךְ: בראשית.

וגם ישמעאל קורא לילדיו על שם ראש הזרע שלהם.

לא כך לעשיו.

זרע עשיו לא קורא בשם לילדיו, על שם אביו, ראש זרע אדום. למעשה זרע עשיו מחה בעצמו את שם אביו מהעולם הזה.

כנראה כי זרע עשיו מתבייש באביו ולא מכבד את אביו.  לעשיו אין ברית חורב ומשכך לא מחויב לכבד את אביו.

יש  מצב שאם תהיה מלחמת יום כיפור שתיים בשבועיים הקרובים ועד יום כיפור… מלחמת אטום או משהו כזה.. ובזכות ציווי הרב ברסלב לחגוג כל שנה באומן ולא בירושלים, ינצלו אלפים מחסידות ברסלב בשל ציווי זה, ואומן תהפוך לאתר תיירות בינלאומי קדוש. יש מצב שלנוכח הידיעה שאני אמרתי זאת לפני, אהפוך לנביאה קדושה. אני לא, זה רק ניתוח "איסטרטגי".

וְאִ֨ם כָּל-עֲדַ֤ת יִשְׂרָאֵל֙ יִשְׁגּ֔וּ וְנֶעְלַ֣ם דָּבָ֔ר מֵֽעֵינֵ֖י הַקָּהָ֑ל וְ֠עָשׂ֠וּ אַחַ֨ת מִכָּל-מִצְוֹ֧ת יְהוָֹ֛ה אֲשֶׁ֥ר לֹא-תֵֽעָשֶׂ֖ינָה וְאָשֵֽׁמוּ: וְנֽוֹדְעָה֙ הַֽחַטָּ֔את אֲשֶׁ֥ר חָֽטְא֖וּ עָלֶ֑יהָ וְהִקְרִ֨יבוּ הַקָּהָ֜ל פַּ֤ר בֶּן-בָּקָר֙ לְחַטָּ֔את וְהֵבִ֣יאוּ אֹת֔וֹ לִפְנֵ֖י אֹ֥הֶל מוֹעֵֽד:

יש החטאה של העם בדין הקאה מן הארץ על פי דבר תורה ואני הייתי ביום כיפור ואני זוכרת שאנשי המודיעין נתנו יתרון למצרים. ואם קרה הדבר אז, יש לו התכנות גם בעת הזאת.

לעתים יש בעלי אינטרסים שיודעים שיש חטא בירושלים והם שמחים להחיל את הדין, כמו שהג'מעה אומרים- עשו לכם כיפה אדומה.

הבוחרים לכנסת ושבחרו בהומואים ביודעין  לרעות אותם צריכים לחשוב אם נכון להם הדבר לענות נפשם ביום כיפור וזאת שבעת יום כיפור ולאחריו שר הבריאות שלהם הוא האיש הזה:

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּֽם: ויקרא.

כמובן שצריך תמיד לראות את חצי הכוס המלאה:

יש בשטח הזה הרבה גרים שלא בוחרים בכנסת הזאת שאין להם יד במעל הזה ושויתרו על תעודת הזהות הישראלית כלא מכירים בישראל כמושל בירושלים בעת הזאת. יש צדיקים בסדום כמו שאומרים. 

עם הסתייגות קלה:

כולנו זוכרים שבזמן שהיינו במצרים כגרים בעת שבורא עולם הפליא מכותיו במצרים לישראל היה פסח.

מספר הזוהר:

אָמַר לוֹ: יָבוֹא סמאל, הָאַפּוֹטְרוֹפּוֹס שֶׁל אֱדוֹם, וְיִטְעֹן עִמּוֹ לְפָנַי. בָּא סמאל, וְטָעַן מִיכָאֵל דָּבָר זֶה כְּבָרִאשׁוֹנָה. אָמַר סמאל: רִבּוֹן הָעוֹלָם, אַתָּה הוּא שֶׁאָמַרְתָּ שֶׁתִּהְיֶה כְּנֶסֶת יִשְׂרָאֵל תַּחַת שִׁלְטוֹן אֱדוֹם, עַד שֶׁיִּהְיוּ צַדִּיקִים לְפָנֶיךְ, וַהֲרֵי כֻּלָּם רְשָׁעִים עַד הַיּוֹם הַזֶּה.

מלכות אדום היא מלכות החזיר.

למחזיקי ויזה נטען- עמלת משיכה מ- ATM 6.9 ומבנק מזרחי- 11 ש'.

משפחת עופר היא המחזיקה בבנק מזרחי.

משפחת עופר מחזיקה גם בשליטה על אוצרות.

אוצרות המלח הם אוצרות הכהנים שמכסף זה הכהן עושה מצוות ומעשים טובים, לדל, לאביון, לרש, ליתומים, לאלמנה , לגר ולעני.

ויקטור מדינה ביחד עם בייגה שוחט נתנו להם הנחה של ארבעה מליארד ש' בתמלוגים.

באין מוסד כהונה, בעת שאין בית מקדש,  אוצר זה צריך להיות מנוהל על ידי המדינה, והרווחים לביטוח לאומי ומשם גם לנכים.

 

.

סלוגן חדש- בחרת תועבה\הומו- קבלת מגפה.

הומו= תועבה= מגפה.

.

תבינו, הארץ מושחתת. גם לפני עליית ההומו להיות שר הבריאות, במשמעות שיש לו אישורי חתימה , מה שקרוי קאפו.

ומה אני אומרת וזאת מבלי להטיל ספק ברופאים ועובדי מערכת הבריאות ו- אדי.

לא לחתום על תרומת אברים לאחר מותכם. יש מצב שמישהו ירצה להחיש את מותכם אם ימצא שהלב שלכם מתאים לעשיר שצריך תרומת לב.

להזכירכם למוסד יש נשק ביולוגי שיכול לביים מחלה ומוות כפי שלמדנו ממקרה משעל והתעשיות הצבאיות זלגו לידיים פרטיות אין להם כל מחויבות לעם. הם לא נבחרים שלכם. נשק כזה יכול לזלוג לשוק האפור כמו שאומרים…

יש נכסים ושרותים שהופרטו במשמעות של פריצה. יש לאנשים שאינם נבחרים מפתח למוסדות מדינה. זאת הפרטה במשמעות של פריצה.

ושיהיה ברור:

אם אמות, אני לא מאשרת שתתרמו מגופי אברים.

אמירה זאת היא ביטוח שלא יהרגו אותי לצורך עקירת איבר מגופי לעשיר שצריך תרומת איברים.

.

העובדה שהיטלר הרג הומואים לא שמה את ישראל וההומואים באותה סירה.

העובדה ששראלי הבדו הותקף על ידי תוקף שתקף יהודים לא שמה את שארלי הבדו/יוליוס שטרייכר ויהודים באותה סירה.

שהיהודי נהיה שארלי הבדו , הוא חוטא בחטא שחטא לו יוליוס שטרייכר, אם היהודי הוא שארלי הבדו הוא למעשה הצדיק את יוליוס שטרייכר.

בדיוק כמו עם סברה ושתילה. במקרה סברה ושתילה אתם הייתם במקום של הגרמנים ביחס לאנשים שעשו להם שואה בלבנון.

.

ידוע לכל שפליטת עשן מכוניות ותעשיא הוא המייצר את אפקט החממה, שהגז בחום נמוך יותר חום שריפה חוזר למצב נוזל, כמו ענן. החום של גופכם הוא אינו חום שמאדה את עשן המכוניות ועשן הנפלט מארובות התעשיא. זאת אומרת שעשן המגיעה לראות שלכם הופך נוזלי בריאות.

מה אני מציעה, לבדוק את אחוז בני האדם שמתו או חלו מנזקי עשן לפני חמישים שנה, ובעת הזאת. אני טוענת שאם יש יותר אחוזים שמתו מעשן בעת הזאת לעומת העת של לפני חמישים שנה, מתו מנזקי עשן זה.

זאת אומרת שיש מוות מעשן שיוחס לסיגריות ולא כך הדבר.

.

מתוך המקום הזה נבין כולנו מה אמר מר סמוטריץ'.

מר סמוטריץ' לא אמר שהוא מתנגדי לצעדת ההומואים על פי דבר תורה כמצעד תועבה.

מר סמוטריץ' אמר שהוא מתנגד למצעד הגאווה מתוך התנגדתו להתקהלות גדולה של בני אדם. את אותה התנגדות מר סמוטריץ' היה מתנגד להגנת בעד צדק כלכלי חברתי בעת זאת.

משמע: מר סמוטריץ' מנרמל את מוטי אלון ודומיו.

.

צריך לחשוב על האוויר בעת הזאת ושלאחריה מבחינת איכותו כמוליך, גם כמוליך תקשורת. האם עליית חום האוויר יכולה לפגוע באיכות התקשורת למשל..

אני טוענת שבעת שהאוויר קר, קול נשמע למרחק גדול יותר.

.

שיעור תורה יומי:

מבחינת הסכנה לאנושות, בורא עולם אמר  אחרי המבול שלא יוסיף לשחת כל בשר:

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים זֹאת אוֹת הַבְּרִית אֲשֶׁר אֲנִי נֹתֵן בֵּינִי וּבֵינֵיכֶם וּבֵין כָּל נֶפֶשׁ חַיָּה אֲשֶׁר אִתְּכֶם לְדֹרֹת עוֹלָם: אֶת קַשְׁתִּי נָתַתִּי בֶּעָנָן וְהָיְתָה לְאוֹת בְּרִית בֵּינִי וּבֵין הָאָרֶץ:  וְהָיָה בְּעַנְנִי עָנָן עַל הָאָרֶץ וְנִרְאֲתָה הַקֶּשֶׁת בֶּעָנָן: וְזָכַרְתִּי אֶת בְּרִיתִי אֲשֶׁר בֵּינִי וּבֵינֵיכֶם וּבֵין כָּל נֶפֶשׁ חַיָּה בְּכָל בָּשָׂר וְלֹא יִהְיֶה עוֹד הַמַּיִם לְמַבּוּל לְשַׁחֵת כָּל בָּשָׂר: בראשית.

צריך לחשוב מה קורה שכל בשר משחית עצמו.

.

.

צריך לחשוב אם לדלתא  יש קשר להתחממות כדור הארץ.

מה ההשפעה של העננה שמעלנו מבחינת סיבת הווצרות חיידק הדלתא וחסינות האדם אליו  או אולי חוזקו של החיידק ביחס לחסינות האדם אליו שהוא נמצא בתנאי חממה.

אפשר להבנה להשוות אפקט החממה  לחממות לגידולים חקלאים מבחינת זרימת האוויר בתנאים כאלה ומשכך ניקוי האוויר, לחות גבוהה . האם התנאים המתקיימים בחממה מייצרים חיידקים פוגענים לאדם וקרקע פורה להתרבות והווצרות ובמקביל את החלשת החיסון הטבעי והלא טבעי של האדם אליו בתנאי חממה מבחינת האוויר שהאדם נושם.

.

תבין, מיסוי על חומרי גלם שזוהו כפולטי גז חממה היא מהלך של אדם שלא מבין בתעשיא ולא מכיר את יצר השולטים על המשק.

לעתים הגדלת מיסוי מעלה מחירים ולא מייצרת רצון לבעלי עסקים להעביר את עסקיהם לאנרגיא פחות מזיקה, או לא מזיקה.

הצעתי.

מעבר מהיר של התעשיא והרכב ועריות ומוסדות מדינה לאנרגיית חשמל שמקורה מצבר חשמל סולארי.

למשל תחנת דלק, לרוב לצד תחנות הדלק יש שטחי אדמה פתוחים לצדן, ניתן להציב קולטי שמש  ולצבור חשמל במצברים גם לחורף ולהטעין חשמל למכוניות. אותו הדבר לגבי הרכבות אוטובוסים ותאורת הרחוב.

המדינה צריכה להגדיר יעדים ארוכי טווח. 

אם בעת הזאת משתמשים 100 אחוז בחומרים פולטי גז חממה, בשנה הבאה 80, בשנה שלאחריה 60 בשנה שלאחרי 40 עד הגעה ליעד שסומן ומהר. 

במקביל אם 100 מכוניות מיובאות בשנה. להגדיר יעדים שעד 2025 לא כל המשק עובר לרכב חשמלי מאה אחוז ובהתאם בתהליך מקביל ליעדים שסומנו למעבר לאנרגיית חשמל –  להכין את תחנות ההטענה לדבר עד 2025.

זה בכללי, אנשיך יודעים לעשות את הדבר.

.

.