מחברת כתיבה- בצל שדי יתלונן- חודש שביעי בשנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות.

הורוביץ, בנט ועבאס- הילכו שלשה יחדיו בלתי אם נועדו.

זה בנט. ועם זה יושב עבאס.

הישיבה של עבאס עם הציונות הדתית, לא טובה לעבאס. הוא הולך על חבל דק.

מישהו ירצה להוריד אותו מהפלסטינאים.

גם הישיבה של תמר זנדברג והורוביץ חושפת שגם היא בובה שמשנה מסכה מעת לעת..

אני טוענת שמה שמחבר את ראש מפלגת מר"צ עם בנט זאת הזיקה ההומוסקסואלית .

זירוז תהליכים.

בסוף הכתבה אומר הבחור בסוף שלמרות הנכונות של המדינה לקדם ולזרז את תהליך הצבת עמדות הטענה ברחבי הארץ הדרך עוד ארוכה להסבה לשימוש משמעותי באנרגיית חשמל לרכבים  מבחינת שכנוע הצרכנים וחברות הליסינג .

מה אני אומרת.

מי שהשתתף בפרויקט הקרווילות למפוני גוש קטיף יודע שבפחות משנה בנו חברות הבניא המתועשת קרוולות למפונים, אני זוכרת שזה היה מהר מאוד. ופרויקט הקרווילות היה הרבה יותר מורכב מהצבת עמדות הטענה לרכבים חשמלים.

משמע,

אפשר ליעד את פרויקט עמדות הטענה לביצוע תוך 6 חודשים בערך.

לאחר מכן לחוקק חוק יבוא מאה אחוז של רכבים חשמליים באם מייצרים את סוג הרכב כרכב חשמלי כולל אוטובוסים. יש התכנות שיש רכבים כמו משאיות ועוד רכבים כבדים שאין עוד רכבים חשמלים מסוג זה.

ואם יש לחברות הליסינג בעיא שיעברו לאמריקה. זה החוק.

בנו הבכור אשר ימלוך תחתיו.

כִּי אַתָּה אָבִינוּ כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ: ישעיהו.

בורא עולם אבי ילדי ישראל ולא בנט. הוא אמר את זה באותה נשימה עם אמירתו שיש ילדים שאין להם מזל שנולדו לעניים והוא אב ילדי ישראל ובאותה נשימה הוא התנגד לחוק העסקה ישירה כמקיים את העבדת ישראל שהטל והמטר לא מגיע אליו ישירות.

כִּי אַתָּה אָבִינוּ כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ: ישעיהו.

להזכירכם מלך מואב מזרעו של בלק בן ציפור  הקריב את בנו. ישראל אינו בנו של בנט יוצא יחידת ציפור מגלן.

וַיִּקַּח אֶת בְּנוֹ הַבְּכוֹר אֲשֶׁר יִמְלֹךְ תַּחְתָּיו וַיַּעֲלֵהוּ עֹלָה עַל הַחֹמָה וַיְהִי קֶצֶף גָּדוֹל עַל יִשְׂרָאֵל וַיִּסְעוּ מֵעָלָיו וַיָּשֻׁבוּ לָאָרֶץ: מלכים.

גם האפיפיור חובש כיפה.

תראה,

אדם יכול להיות דתי אך זה לא אומר שדתו היא דת ישראל, גם למוסלמים וגם לנוצרים יש יום שבתון אחת לשבוע. גם הנוצרים וגם המוסלמים עובדים על מחזור 6:1. מחזור שבע. את היום בשבוע אתה קובע, אין אפשרות לדעת איזה יום בשבוע על פי מועדי ירח ושמש, כך ששמירה על מחזור שבע- 6:1, לא מעידה על יהדות. מעשיו של בנט מעידים שהוא אינו יהודי, יש מצב שבנט הוא דו מיני כמו מוטי אלון שמבקש שבאישורכם את ההומו כמושל עליכם, תאשרו בדרך זאת את בנט בעצמו, שמזדיין בארון.

כתובת יום כיפור בשנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות.

המצווה ביום כיפור היא לענות את הנפש, לא כתוב שצריך לצום ביום כיפור.אני טוענת שהמשל הנכון לענות בצום את הנפש, הוא שיש לצום ממזגן ומאוורר מתוך המקום שיש עניים שאין להם מזגן, אותם קבוצת עניים שמהם גם ניצולי שואה מתים מקור בלילה.

לענות את הנפש במקום הזה שאתה כמנהיג בישראל, כרועה בישראל, מבין על בשרך את סבלות העני ביום כיפור.

דויד בן ישי שהיה מלך בירושלים, כתב בשיריו המאוגדים בתהלים למען העני כמבין את סבלות העני גם כי הוא היה במקום הזה.

בנו, שלמה, לא היה במקום הזה, אך זאת היתה בקשתו בתחילה: 

וְנָתַתָּ לְעַבְדְּךָ לֵב שֹׁמֵעַ לִשְׁפֹּט אֶת עַמְּךָ לְהָבִין בֵּין טוֹב לְרָע כִּי מִי יוּכַל לִשְׁפֹּט אֶת עַמְּךָ הַכָּבֵד הַזֶּה: וַיִּיטַב הַדָּבָר בְּעֵינֵי אֲדֹנָי כִּי שָׁאַל שְׁלֹמֹה אֶת הַדָּבָר הַזֶּה: מלכים.

אמר לי פעם בחור מוסלמי (מזרע ישמעאל/אברהם) מכפר קאסם שהם צמים ברמאדן גם כדי להרגיש את סבלות העני.

דִּרְשׁוּ יְהוָה וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:  זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:  זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:  הוּא יְהוָה אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:  זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר: תהלים.

יהיה נחמד אם שר החוץ של המדינה יצא בקריאה לאומות העולם להניח בעת הזאת את הנשק ולשבות מכל מלחמה בעולם הזה עד תעבור הקורונה.. וככה  ג’מסי, גולני וחיזבאלה ילחמו שכם אל שכם, כתף אל כתף לטובת מיגור הקורונה. ושתעבור הקורונה, נחזור לריב ביננו.

פוליסת ביטוח חדשה ותקדים משפטי.

לילדה מתרומת זרע יש אב, היא לא יתומה.

אשה שבחרה להוליד דרך תרומת זרע פטרה את האב מחובות לילד או לילדה.

ושוב הילדים האלה הם אינם יתומים הם ילדים שנולדו מתרומת זרע מאם שהתחייבה לא לתבוע את האב לקיים את חובתו לילדיו כחלק מתנאי התרומה.

וזה הסכם בין מבוגרים שנחתם מראש, תוך שהאם מראש מוותרת לתורם.

אֲבִי יְתוֹמִים וְדַיַּן אַלְמָנוֹת אֱלֹהִים בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ: תהלים.

(אלמנות לא אלמנים).

האמהות  של הילדים מתרומת זרע לא אלמנות  ומשכך הילדים לא יתומים.

לא יתכן שעם ישראל מכספי ביטוח לאומי וגם חברות הביטוח יקיימו את חובת האב לאחר שהאם ויתרה לו.

הילדה הזאת מקבלת לאחר מות אמה כמו כל ילד שאיבד את אימו ויש לו אב. וזה הנכון.

לנוכח ריבוי אמהות שמביאות ילדים בדרך זאת, על חברות הביטוח ,גם ביטוח לאומי, לדרוש מאמהות אלה פרמיא כפולה למקרה ו..

וזאת חברות הביטוח יכולות לעשות פוליסת ביטוח חדשה לאמהות אלה.

תגיד לזהבית כהן שהיא יכולה לדפוק בוחטות מפוליסה כזאת.

אני טוענת שהילדה יכולה לדרוש פתיחת תיק תרומה ולחשוף את התורם, לחשוף את אביה , יען כי היא לא אשמה בדרך שבחרו אביה ואמה להביאה לעולם והיא להבדיל מאמה לא התחייבה לאביה לא לתבוע אותו בעבור חובתו לה. האב חייב לילד לא לאם, האם לא יכולה לתבוע את האב מתוקף התחייבותה. לעומתה הבת הבגירה יכולה לתבוע גם רטרואקטיבית.

בלי כל קשר למקרה זה,

אני טוענת שכל ילד או ילדה מתרומת זרע יכולים לתבוע פתיחת תיק תורם הזרע מסיבה זאת.

DE HASIDEM MACHEN IN THE HIND.

בשורה התחתונה,

אם בכנסת  ישראל שר המשפטים ושר הבריאות הם אישים השוכבים את זכר משכבי אשה,

אז תקציבי הישיבות ושכר האברכים הם שכר אוננות.

שנאמר:

DE HASIDIM MAKHEN IN DI HIND.

הַכֹּהֲנִים לֹא אָמְרוּ אַיֵּה יְהוָה וְתֹפְשֵׂי הַתּוֹרָה לֹא יְדָעוּנִי וְהָרֹעִים פָּשְׁעוּ בִי וְהַנְּבִיאִים נִבְּאוּ בַבַּעַל וְאַחֲרֵי לֹא יוֹעִלוּ הָלָכוּ: ירמיהו.

מעמד אצולה מהונדס.

TLV גפן בא לבקר את סעדיאן כיורד אל העם.. ביקור ממלכתי מתועד.. כמצדיק עצמו בהרשעת הצבא על יחסו לסעדיאן. כנראה מבית היוצר של רני רהב. נראה כמו הסרט של אחרי  שנצפו אוניותיו של עידן עופר בנמל איראן. שהתקיפה של האיראנים את אוניותו של עופר באה להצדיק את הבגידה באמנה הבינלאומית שגם אנגליא ארצו של עידן עופר התחייבה לה. להזכירכם האבא של עידן עופר היה סיר בריטי שתרם 20 מליון לירות סטרלינג למוזאון של חיל הים בלונדון. 

תיקון מוצע למר גפן: להודיע לרני רהב שיודיעה שהוא מתגייס לשירות לאומי במדים ומגיע לשירות 9 שעות ביום, יום יום. למשך שנתיים ושישה חודש. בהתנדבות.

** תראה, באתר הוויקי של מר גפן ג'וניור, בסוף העמוד עשה מר גפן ששולת יוחסין…

אני הלכתי לעמוד של ברברה סטריינסנד, מרק- צוקי- צוקרברג, בוב דילן וספילברג, והם לא עשו ששולת יוחסין.

יש משהו פולחני בדוקו שאתם מייצרים אודות עצמכם. חשוב לזכור, אתם התסריטאים, הבמאים והמשדרים את הדבר. לא משנה איך מציגים את גולדה או את חנן פורת, אתם מציגים אותם כלג'נד..

סוג של בניית מעמד אצולה מהונדס.

צריך לחשוב על הדבר בהקשר לדבריו של תומא פיקטי.

ברור לכולנו, שככה זה גם בסוריא, גם בירדן, גם במצרים, גם בלבנון, גם בפלסטין, גם בפרס.

ברור לכולנו שכמו בישראל, צוות בית החולים לא יוכלו לטפל נכונה בפצועי מלחמה ובחולי הקורונה בעת ובעונה אחת.

לכן, יש להגיע להבנה דרך האו"ם  שבעת הזאת ועד שתגמר הקורונה, יש להכריז על השבתת המלחמות באזור כדי שהמנהיגים והעוסקים במלאכת הרפואה יוכלו לטפל במגפה כמו שצריך.

מדברים עכשיו על ירידה בקורונה להזכירכם הקורונה הגיעה לישראל דרך תייר אחד חולה. הבעיה היא החורף, בחורף האדם יותר רגיש לחיידקי שפעת מכל המינים, יחסית לגל הקודם מגיעים לחורף בנקודה גבוהה, בשיא הגל הראשון ממוצע החולים ביום היה כ- 500 חולים. לך תדע איזה זן חדש יתפתח בחורף הבא.

https://michalinka.com/wp-content/uploads/2020/04/%D7%9E%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A2.-1.png

.