מחברת כתיבה- חודש האביב- שנת שבעים ושלוש לקוממיות

לידיעת "מליארד, מיליארד טועים- TLV GEFEN",

"אמיר אוחנה (נולד ב-15 במרץ 1976י"ג באדר ב'ה'תשל"ו) הוא השר לביטחון הפנים מטעם הליכוד. כיהן כשר המשפטיםחבר הכנסת וכיושב ראש הוועדה המיוחדת של הכנסת לדיון בחוק הלאום ויו"ר ועדת המשנה לכוח אדם בצה"ל של ועדת החוץ והביטחון. הוא השר ההומוסקסואל המוצהר הראשון בתולדות ישראל. עורך דין במקצועו." WIKIPEDIA.

זה מה שתורתנו מצווה בענינו של האדם ששמת כיו"ר חוק הלאום, כשר משפטים עליך ושר המשטרה בישראל בבחירת העם המושל בציון:

וְאֶת-זָכָר לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה הִֽוא: וּבְכָל-בְּהֵמָה לֹֽא-תִתֵּן שְׁכָבְתְּךָ לְטָמְאָה-בָהּ וְאִשָּׁה לֹֽא-תַֽעֲמֹד לִפְנֵי בְהֵמָה לְרִבְעָהּ תֶּבֶל הֽוּא: אַל-תִּֽטַּמְּאוּ בְּכָל-אֵלֶּה כִּי בְכָל-אֵלֶּה נִטְמְאוּ הַגּוֹיִם אֲשֶׁר-אֲנִי מְשַׁלֵּחַ מִפְּנֵיכֶֽם: וַתִּטְמָא הָאָרֶץ וָֽאֶפְקֹד עֲוֹנָהּ עָלֶיהָ וַתָּקִא הָאָרֶץ אֶת-יֽשְׁבֶֽיהָ: וּשְׁמַרְתֶּם אַתֶּם אֶת-חֻקֹּתַי וְאֶת-מִשְׁפָּטַי וְלֹא תַֽעֲשׂוּ מִכֹּל הַתּֽוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה הָֽאֶזְרָח וְהַגֵּר הַגָּר בְּתֽוֹכֲכֶֽם:כִּי אֶת-כָּל-הַתּֽוֹעֵבֹת הָאֵל עָשׂוּ אַנְשֵֽׁי-הָאָרֶץ אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶם וַתִּטְמָא הָאָֽרֶץ: וְלֹֽא-תָקִיא הָאָרֶץ אֶתְכֶם בְּטַֽמַּֽאֲכֶם אֹתָהּ כַּֽאֲשֶׁר קָאָה אֶת-הַגּוֹי אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶֽם:כִּי כָּל-אֲשֶׁר יַֽעֲשֶׂה מִכֹּל הַתּֽוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה וְנִכְרְתוּ הַנְּפָשׁוֹת הָֽעֹשֹׂת מִקֶּרֶב עַמָּֽם: ויקרא.

מעשים כאלה או קיומם במשילות ישראל בשטח יהודה היא חטא של מעל לישראל כבוחר באוחנה לשפוט אותו.

CODE OHANA

אוחנה נולד בשישי השלוש עשרה:

לכן אני דורשת,

צאו מירושלים, שלא תהיה שואה לישראל שוב.

.

כמאשר דבר כזה כשם את איש התועבה במקום של משה ואהרון הכהן, אתה מוותר על ירושת הארץ וטובותיה ואוצרותיה כמובטח לך בתורה, ומשכך יש יכולת לאפוטרופוסא דה אדום לאמר לך שאם איבדת את הזכות על אוצרות הארץ הזאת אתה לא יכול להאשים את ביבי שהוא עשק אותך.

בן אימי, נולד ב-15.3 לפי ספורות נוצריות (האחד ועשרים לחודש בחודש העשתי עשר). בת אימי נולדה ב- יג באדר לפי הספורות הבבליות. אתה לא יכול לקרבן אדם על פי התאמת ספורות נוצריות , אין למועד זה קשר עם מעשה הבריאה לכן לא ניתן להחיל מהלכים רוחנים כמו הקרבת אדם המתואם לספורותיך על פי מועדים אלה. אני נולדתי במועד יז בתמוז (יום פריצת חומות ירושלים) על פי הספורות הבבליות (שישה עשר לחודש   ולא השבעה עשר בחודש הרביעי על פי תורתנו) .

אני אסביר לך יהודי.

שאתה בחרת באוחנה להיות שר המשפטים שלך ושר המשטרה שלך, אתה לא קיבלת אותו אליך, אתה יצאת איתו.

מר אוחנה הוא אדם שנפשו נכרתה מישראל על פי דבר תורה. אין כפרה למעשיו. גם בעת בית מקדש. דין מוות וכריתה מישראל אם האב נכרת מישראל ילדיו לא נולדים לישראל. אוחנה האדם שהשחית זרעו לא הוליד ולא יוליד יהודים. ילדיו לא יורשי ארץ ואין להם יכולת למכור את ירושת הארץ הזאת לזרע עשיו. גם אוחנה לאחר שעשה משכבי אשה את זכר איבד את ירושתו וגם לו אין את ירושת הארץ הזאת למכור לעשיו ולכנען. ואם מכר משהו וקיבל כסף, שיבין הקונה שהוא לא קנה דבר. סתם נתן כסף לאדם שלא היתה לו יכולת לספק את הסחורה.

ותתפלא, עם כל הכבוד שאתם עושים למשפחתו של גיל חובב, עם כל הכבוד הזה, גיל חובב הוא אדם שנפשו נכרתה מישראל. 

לאחר מלחמת לבנון השנית, המדינה בראשות אולמרט ופרס, לא עזרה לישובים שנפגעו כמו מעלות, ובתפר הזה נכנסו תורמים כמו דנקנר לעשות לעצמם שם בשדי התרומות בעת המלחמה ולאחר המלחמה.

בעת הזאת של הקורונה לא התקיים שדה תרומות על ישראל בעת הקורונה ואנשים קבלו משכורת מהמדינה בעת הזאת.

ברור שהאינטרס היה שהתושבים ימשיכו לקנות..  כדי שהמשק יקבל עבודה וימכור..

בדיוק כמו שלעתים מעודדים צריכה שמזרימים אשראי ללקוחות הבנק, כשהפקידה מתקשרת ומציעה הלוואה..  ואז אתה קונה יותר…

עידוד לקיחת אשראי למעשה מעודד צריכה..

כנראה שהטיפול, התרופה  לסימפטום הכלכלי של מגפת קורונה, נלמד מלמידה זאת.. בעת שהשכר במשק מהווה כח קניה שמוריד את מכירות\ייצור המפעלים, או יותר נכון לאמר שלעוגת השכר במשק אין כח קניה כזה שמגדיל או משמר את ייצור המפעלים,  ואז התרופה היא הגדלת אשראי ולא הגדלת שכר. 

איפה הבעיה:

הדברים נכונים כל עוד תושבי ישראל קונים כחול לבן כמו שאומרים…בעת הזאת התושבים קונים גם מעליבאבא ויש קבוצה גדולה של עובדים במשק שמוציאים את מרבית שכרם למשפחותיהם וילדיהם בחוץ לארץ.

צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אה דו טווה קאט

צריכה- צמיחה- אשראי.

.

אחת התלונות של הורים לילדיהם היא שהילדים כל היום יושבים בבית (לא כמוהם שהם היו ילדים שמשחקים ברחוב, פינות, שבע אבנים , מחניים , סטנגה, צ'יק צ'ק, אולר\תקיעות וכו') מול הפייסבוק.. וכל הרשתות החברתיות… מדברים עם חברים שלהם ואוכלים… ומשמינים..

וזה קטע…

גם אמא שלי והחברות שלה כאלה.. כמו הילדים שלכם…

ואמא שלי בת 78 בערך.. והיא והחברות שלה.. כמו הילדים שלכם.. גם היא שומעת מוסיקה דרך היוטיוב..והחברות שלה שולחות לה כל הזמן סרטונים והיא גם שולחת להן… גם הן עושות סלפי..

צריך לחשוב מה הדבר אומר על ילדיכם, האם הם כמו זקנים, או שהזקנים בעת הזאת הם כמו הצעירים.

מי הצעיר ומי הזקן. 

תראה,

משפט ומשטרה, זה מקום של כהונה, המקום שישב בו משה.

ברור לי ולך שמינויו של מר אוחנה לשר משפטים ושר משטרה הוא מינוי שבא ללעוג לבני יעקב. כמובן שאוחנה השופט והשוטר שלכם מרשיע אתכם על פי דבר תורה עד יומא דין.

מספר הזוהר:

אָמַר לֵיהּ, יֵיתֵי סמאל אַפּוֹטְרוֹפְּסָא דֶּאֱדוֹם וְיַטְעִין עִמֵּיהּ קַמָּאי. אֲתָא סמאל. וְטָעִין מִיכָאֵל מִלְּתָא דָא, כִּדְבְקַדְמֵייתָא. אֲמַר סמאל, מָארֵי דְעָלְמָאאַתְּ הוּא דַאֲמַרְתְּ דִּתְהֱוֵי כְּנִישְׁתָּא דְיִשְׂרָאֵל תְּחוֹת שׁוּלְטָנָא דֶאֱדוֹם, עַד דְּיֶהֱוָן זַכָּאִין קַמָּךְ, וְהָא כָּלְהוֹן חַיָּיבִין עַד יוֹמָא דֵין.

תרגום:

אָמַר לוֹ: יָבוֹא סמאל, הָאַפּוֹטְרוֹפּוֹס שֶׁל אֱדוֹם, וְיִטְעֹן עִמּוֹ לְפָנַי. בָּא סמאל, וְטָעַן מִיכָאֵל דָּבָר זֶה כְּבָרִאשׁוֹנָה. אָמַר סמאל: רִבּוֹן הָעוֹלָם, אַתָּה הוּא שֶׁאָמַרְתָּ שֶׁתִּהְיֶה כְּנֶסֶת יִשְׂרָאֵל תַּחַת שִׁלְטוֹן אֱדוֹם, עַד שֶׁיִּהְיוּ צַדִּיקִים לְפָנֶיךְ, וַהֲרֵי כֻּלָּם רְשָׁעִים עַד הַיּוֹם הַזֶּה.

מלכות אדום היא מלכות החזיר.

וּרְאֵ֗ה אִם-דֶּֽרֶךְ-עֹ֥צֶב בִּ֑י וּ֝נְחֵ֗נִי בְּדֶ֣רֶךְ עוֹלָֽם: תהלים- לקריאה עם פרשת גדעון. 

בשורה התחתונה ההומו ככלי להשחית ולהרשיע את ישראל ,ההומו הוא אותו זאב ונמר שהובא להתישבות היהודית בקרב ישראל ההומו הוא זאב.אישורכם אותו בארץ הזאת שמה אתכם במקום של חוטאים, רשעים בארץ הזאת על פי דבר תורה. ההומו כשופט עליכם באישורכם זה כמו פצצת אטום, כמכחידה את זכותכם על הארץ הזאת.

האויב של האויב שלך הוא לא בהכרח החבר שלך. 

לעתים האויב של האויב שלך הוא אויב עוד יותר גדול לך.

תראה,

אני טוענת שביבי בסוף דרכו שתל את ההומו כשר משפטים ושר משטרה, כדי להרשיע את העם מבחינת משפט התורה ובכך ביבי מנסה להצדיק את פשעיו לכם בדרך של הרשעתכם שמצדיקה את העושקים אתכם ששיחדו את ביבי לתת להם מאוצרותכם.  אתם צריכים להבין שביבי הרשיע אתכם כשבחרתם בו ובהומו מחמד שלו.

חלקכם צפיתם בשלושת ההופעות שלי ב- TLV ב- BB. התאפשר לכם לראות את הפעולות שנעשות להפיל ולהרע לאנשים כמוני שמתנגדים לשלטון של ביבי וההומואים שלו. הבחור ששילח את הכלב שלו במזוני במסעדה הצהיר שהוא הומו ואמר שאם יש לי בעיה שהכלב שלו נגע עם אפו במזוני, הציע שאתלונן במשטרה (אצל ההומו אוחנה).

 יכולתם לראות גם שהושם לי סם משתן בקפה, לכן אחרי כל "שלוק" הלכתי לשרותים… יש מצב שמישהו שם לי את הסם בקפה בעת שהלכתי להתפלל..  וזאת מתקפה כימית נגד אזרחים. כמו שהאשמתם את סדאם ובסוף התברר שלסדאם לא היה נשק כימי. תזכרו תמיד, לחסמב"ה יש גם גז עצבים של עצבי כנען, שיכול לעורר כעסים, מריבות.. ללא סיבה הגיונית, הם יודעים גם להקים מלחמות קטנות בבתיכם.. שללא מתקפת גזים כזאת לא הייתם כועסים על הדבר שעורר מריבה בעת השפעת גז עצבים.

וְ֭עַתָּה מְלָכִ֣ים הַשְׂכִּ֑ילוּ הִ֝וָּסְר֗וּ שֹׁ֣פְטֵי אָֽרֶץ:

עִבְד֣וּ אֶת-יְהוָ֣ה בְּיִרְאָ֑ה וְ֝גִ֗ילוּ בִּרְעָדָֽה:

נַשְּׁקוּ-בַ֡ר פֶּן-יֶאֱנַ֤ף | וְתֹ֬אבְדוּ דֶ֗רֶךְ כִּֽי-יִבְעַ֣ר כִּמְעַ֣ט אַפּ֑וֹ אַ֝שְׁרֵ֗י כָּל-ח֥וֹסֵי בֽוֹ: תהלים מזמור שני.

ברור ששירה זאת אינה מדברת לשופט ההומו, למחוקק ולמשטרה ההומוסקסואלית.

וכמובן לא לראש שלכם שמינה שר הומו כמשל לממשלתו.

שיוויון זכויות להומו בישראל למעשה לוקחות את הזכות של ישראל לנחול בארץ המובטחת לו בתנאי….

יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל-אֲשֶׁר-בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל-עֲצֵי-יָֽעַר: לִפְנֵי יְהוָה | כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּֽט-תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתֽוֹ: תהלים.

אתה יודע שראיתי שאתה מקיים סרט שם, כולל הכפילה שזהיתי אותה בהתחלה.

אם אתה משחק גם לי יש זכות לשחק וכמו בכל סרט, אין בדבר אמת.. וגם לא שקר..

כך שאין ערך לפעולות ההשמדה הרוחנית שעשית שם.

תראה,

אני טוענת שאם מישהו שם לאדם סם דכאון עם סמי הזיה, ויודע לייצר סדרת ארועים שפועלים להעצמת הדכאון והחרדה הלא הגיונית באמצעות סמי הזיה, אז זאת דרך להוביל אדם להתאבדות. אני טוענת שזאת לא התאבדות. זה רצח.

בדיוק כמו סם האונס… זה לא סקס בהסכמה. זה אונס.

תגובתי למאמר בהארץ.

מה שאני אומרת למוסלמים הנלחמים בישראל, אויבי ישראל הם לא תמיד חברים.

ממשלת ביבי שעושה שלום עם מוסלמים בעת הזאת, למעשה מפילה מוסלמים שמאשרים את השופט ההומו בירושלים בעת הזאת.

אני רואה את ביבי כעוכר וצורר ישראל, השלום עם ביבי הוא שלום עם אויבי ישראל, עם אויבי הבורא בירושלים. שמבקשים לכבוש את ירושלים מבורא עולם.

וזאת הדרך של כת השטן להשמיד באופן רוחני עמים שיש להם ברית עם בורא עולם.

לא ליפול בבור הזה, גם יהודים גם מוסלמים.

ביבי וההומו שלו מובילים אתכם לאבדון רוחני, להשטנת נפשותכם.

האויב של האויב שלך הוא לא בהכרח החבר שלך. 

לעתים האויב של האויב שלך הוא אויב עוד יותר גדול לך.

.

בעת הזאת העם שותה מים מותפלים מהים. צריך לבדוק אם יש יכולת למתקני ההתפלה לסנן רעלים אלה. הרתחה פועלת לטיהור חיידקים סינון מסנן לכלוך או חול, אך לא נוזל רעיל.  בדיוק כמו שנפט וגז נוזלי מתאדים והופכים לנוזל בחזרה.

דיברתי עם קצב מקצוען שאמר שבשר הכבש מצרפת, אוסטרליא וארגנטינה יותר טוב מהבשר בישראל.

יש מצב שהדבר בגלל המים.

כמו שהדוקטור מציע לעם לקחת תוספי תזונה בגלל השימוש במי התפלה, אני מציעה לתת לבהמות למאכל תוספי תזונה

יש מצב שמים מותפלים מורידים את איכות הבשר ואיכות גידולי השדה.

יש חוסר במגנזיום במים.

הרופאים לעיתים מציעים תרופות עתירות מגנזיום להקלה בכאבים.

אני מציעה לבדוק אם יש שימוש מוגבר במשכחי כאבים מאז הזרמת מים מותפלים לשתיה.

ובהמשך, כמו שתשובה יודע לסלול צינור גז להולכת גז לטורקיא, כך המדינה יכולה לסלול צינור מטרקיא למאגרי המוביל הארצי. יש מצב שמים אלה יהיו זולים יותר ממי התפלה, לנוכח תהליך ייצור יקר..

וַיְהִינַ֗עַר מִבֵּ֥ית לֶ֙חֶם֙ יְהוּדָ֔ה מִמִּשְׁפַּ֖חַת יְהוּדָ֑ה וְה֥וּא לֵוִ֖י וְה֥וּא גָֽרשָֽׁם פרשת אין מלך בישראל.

בָּעֵת הַהִוא הִבְדִּיל יְהֹוָה אֶת-שֵׁבֶט הַלֵּוִי לָשֵׂאת אֶת-אֲרוֹן בְּרִית-יְהֹוָה לַֽעֲמֹד לִפְנֵי יְהֹוָה לְשָֽׁרְתוֹ וּלְבָרֵךְ בִּשְׁמוֹ עַד הַיּוֹם הַזֶּֽה: עַל-כֵּן לֹֽא-הָיָה לְלֵוִי חֵלֶק וְנַֽחֲלָה עִם-אֶחָיו יְהֹוָה הוּא נַֽחֲלָתוֹ כַּֽאֲשֶׁר דִּבֶּר יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ לֽוֹ: במדבר.

הנחלה היא נחלת יהודה שהנער משבט הלוי נחשב לגר בגלל הבדלת שבט הלוי מישראל. ללוי אין נחלת אדמה בישראל, שבטי ישראל מצווים לתת אחוזה מנחלתם לשבט הלוי שבורא עולם נחלתו לכן שבט הלוי הוא כגר בקרב ישראל.

וַֽיִּגְּשׁוּ רָאשֵׁי אֲבוֹת הַלְוִיִּם אֶל-אֶלְעָזָר הַכֹּהֵן וְאֶל-יְהוֹשֻׁעַ בִּן-נוּן וְאֶל-רָאשֵׁי אֲבוֹת הַמַּטּוֹת לִבְנֵי יִשְׂרָאֵֽל: וַיְדַבְּרוּ אֲלֵיהֶם בְּשִׁלֹה בְּאֶרֶץ כְּנַעַן לֵאמֹר יְהוָה צִוָּה בְיַד-מֹשֶׁה לָֽתֶת-לָנוּ עָרִים לָשָׁבֶת וּמִגְרְשֵׁיהֶן לִבְהֶמְתֵּֽנוּ: וַיִּתְּנוּ בְנֵי-יִשְׂרָאֵל לַלְוִיִּם מִנַּחֲלָתָם אֶל-פִּי יְהוָה אֶת-הֶעָרִים הָאֵלֶּה וְאֶת-מִגְרְשֵׁיהֶֽן: יהושע.

.

וַיִּֽתְקַבְּצוּ כֹּל זִקְנֵי יִשְׂרָאֵל וַיָּבֹאוּ אֶל-שְׁמוּאֵל הָרָמָֽתָה: וַיֹּאמְרוּ אֵלָיו הִנֵּה אַתָּה זָקַנְתָּ וּבָנֶיךָ לֹא הָלְכוּ בִּדְרָכֶיךָ עַתָּה שִֽׂימָה-לָּנוּ מֶלֶךְ לְשָׁפְטֵנוּ כְּכָל-הַגּוֹיִֽם: וַיֵּרַע הַדָּבָר בְּעֵינֵי שְׁמוּאֵל כַּאֲשֶׁר אָמְרוּ תְּנָה-לָּנוּ מֶלֶךְ לְשָׁפְטֵנוּ וַיִּתְפַּלֵּל שְׁמוּאֵל אֶל-יְהוָֽה: וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-שְׁמוּאֵל שְׁמַע בְּקוֹל הָעָם לְכֹל אֲשֶׁר-יֹאמְרוּ אֵלֶיךָ כִּי לֹא אֹֽתְךָ מָאָסוּ כִּֽי-אֹתִי מָאֲסוּ מִמְּלֹךְ עֲלֵיהֶֽם: שמואל.

מתוך המקום הזה יחשוב ישראל עוד פעם אם הוא מוכן להמליך שוב את אוחנה ההומו לשפוט אותו במקום בורא עולם. בירושלים.

ישראל לא מבין שהוא בוגד בבורא עולם בהמליכו עליו מלך הומוסקסואל.

עמי העולם לא מבינים שהם טועים שהם מאשרים את שלטונו של ביבי בירושלים. ביבי בעת הזאת מציע לעמים תרופה נגד קורונה תמורת אישור שלטון ההומואים בירושלים. ביבי מכשיל את העמים בדרישתו זאת כשהוא מנצל את מצוקת העמים ומתעל אותם לבגוד בבורא עולם באישורם ממשל עוין לבורא עולם בירושלים.

בשורה התחתונה,

כמו שהצעתי לכם בשנה שקדמה לזו, אל תלכו לבחירות, כל המועמדים חוץ מטיבי, הביעו נכונות לקבל את ההומו כשופט בישראל. תלכו לים ביום הבחירות ותודיעו שאתם לא מוכנים לבחור שכל המועמדים לכנסת ישראל המזדהים כיהודים הם הומואים, דו מינים, או שיש הומואים במפלגתם.

תסכימו עימי, שמר אוחנה לא יכול להשבע בתורה לנאמנות לכם. על פי דבר תורה דין מוות לאוחנה. בחירה באדם כמוהו כמושל בכם היא למעשה המרתכם. ומשכך לא תוכל להתלונן שאוחנה ימעל באמונך בו כמושל עליך. בחירתך באוחנה לוקחת את זכותך על הארץ הזאת וטובותיה, ומאשרת לאוחנה להעביר את אוצרותכם למושלים/בעלים של באוחנה.

מתוך המקום הזה יחשוב ישראל עוד פעם אם הוא מוכן להמליך שוב את אוחנה ההומו לשפוט אותו במקום בורא עולם. בירושלים.

ישראל לא מבין שהוא בוגד בבורא עולם בהמליכו עליו מלך הומוסקסואל.

עמי העולם לא מבינים שהם טועים שהם מאשרים את שלטונו של ביבי בירושלים. ביבי בעת הזאת מציע לעמים תרופה נגד קורונה תמורת אישור שלטון ההומואים בירושלים. ביבי מכשיל את העמים בדרישתו זאת כשהוא מנצל את מצוקת העמים ומתעל אותם לבגוד בבורא עולם באישורם ממשל עוין לבורא עולם בירושלים.

.

.