המרה המונית.

וַיַּרְא יְהֹוָה וַיִּנְאָץ מִכַּעַס בָּנָיו וּבְנֹתָיו:  וַיֹּאמֶר אַסְתִּירָה פָנַי מֵהֶם אֶרְאֶה מָה אַחֲרִיתָם כִּי דוֹר תַּהְפֻּכֹת הֵמָּה בָּנִים לֹא אֵמֻן בָּם: דברים.

הרבה מכם שמעתם את האימרה- הסתר פנים. שאנו נמצאים בעת שבורא עולם מסתיר פניו מעמנו. 

אַסְתִּירָה פָנַי מֵהֶם אֶרְאֶה מָה אַחֲרִיתָם

זה כמו שאתה שם את הילדים שלך באי בודד ומניח להם שם לחיות מבודדים מהעולם ולא מתערב עד נקודת זמן מסויימת. ולהם אין יכולת לראות אותך או לדבר איתך . והם צריכים להסתדר לבד.

ככה עם ישראל בעת של הסתר פנים.

יגידו בעת הזאת הרבה אנשים שבסך הכל עם ישראל מסתדר לא רע בעת הזאת.

בזמן הזה בעת הזאת נראה שאיכשהו יותר בטוח לישראל.

ככה גם היה נראה לפני השואה בארופה.

עת הסתר הפנים של בורא עולם מעמנו נמשכת כבר הרבה שנים. 

מבחינת הסתר הפנים אנחנו באותה עת של גלות ספרד ובאותה עת של השואה והעת הזאת נמשכת. ואין נביא עמנו שיודע עד מה.. 

הכל יכול לקרות.. הכל יכול להתהפך ברגע..

תראה, כמו שמוטי אלון הוא הזיין גיזונט של דרוקמן, כך הורוביץ הוא הזיין גיזונט בממשלת בנט. ברור שעם שר בריאות כזה אין להתפלא שיש מגפות בישראל ולמאשרים את משילותו בירושלים.

מאוד מצחיק שהזיין גיזונט ממרץ מקבל את מחוקק חוק העמותות כמושל עליו כראש שלו כתומך בו, בלי הזיין גיזונט הזה בנט לא היה ראש ממשלה.

כך שברור לכל שזאת ממשלת שקר.

שר הבריאות שלכם הוא תחלואה, הוא תועבה, לא ייתכן התחלואה תהיה שר הרופאים שלכם. בדיוק כמו שלא יתכן שההומו שדין מוות לו על פי תורת ישראל יהיה ראש השופטים שלכם. לא יתכן שהפושע על פי תורת ישראל יהיה השוטר שלכם. בנט קרא בתורת ישראל הוא צוחק עליכם שהוא שם את התחלואה, את השחת, להיות הרופא שלכם.

בנט קרא את הכתוב בתורה:

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּֽם: ויקרא.

אתם עדים לתהליך מתמשך של המרתכם ואתם הולכים כצאן לטווח.

זאת המרה המונית.

וָאָבִיא אֶתְכֶם אֶל אֶרֶץ הַכַּרְמֶל לֶאֱכֹל פִּרְיָהּ וְטוּבָהּ וַתָּבֹאוּ וַתְּטַמְּאוּ אֶת אַרְצִי וְנַחֲלָתִי שַׂמְתֶּם לְתוֹעֵבָה:  הַכֹּהֲנִים לֹא אָמְרוּ אַיֵּה יְהוָה וְתֹפְשֵׂי הַתּוֹרָה לֹא יְדָעוּנִי וְהָרֹעִים פָּשְׁעוּ בִי וְהַנְּבִיאִים נִבְּאוּ בַבַּעַל וְאַחֲרֵי לֹא יוֹעִלוּ הָלָכוּ:  לָכֵן עֹד אָרִיב אִתְּכֶם נְאֻם יְהוָה וְאֶת בְּנֵי בְנֵיכֶם אָרִיב:  כִּי עִבְרוּ אִיֵּי כִתִּיִּים וּרְאוּ וְקֵדָר שִׁלְחוּ וְהִתְבּוֹנְנוּ מְאֹד וּרְאוּ הֵן הָיְתָה כָּזֹאת:  הַהֵימִיר גּוֹי אֱלֹהִים וְהֵמָּה לֹא אֱלֹהִים וְעַמִּי הֵמִיר כְּבוֹדוֹ בְּלוֹא יוֹעִיל: ירמיהו.

וַתָּבֹאוּ וַתְּטַמְּאוּ אֶת אַרְצִי וְנַחֲלָתִי שַׂמְתֶּם לְתוֹעֵבָה: 

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּֽם: ויקרא.

שר הבריאות שלכם הוא תחלואה, הוא תועבה, לא ייתכן התחלואה תהיה שר הרופאים שלכם. בדיוק כמו שלא יתכן שההומו שדין מוות לו על פי תורת ישראל יהיה ראש השופטים שלכם. לא יתכן שהפושע על פי תורת ישראל יהיה השוטר שלכם. בנט קרא בתורת ישראל הוא צוחק עליכם שהוא שם את התחלואה, את השחת, להיות הרופא שלכם.

תבין , כל ישראל אחים. ברור לכל שהומו שנפשו נכרתה מעם ישראל לא יכול להחשב אח ובן בישראל. מי שיקבל הומו כאח כבן, יוצא איתו מישראל. הומו לא יורש ולא מוריש בישראל, לא ברית ולא נחלה.

אם תגיד הומו  זה הבן שלי זה אח שלי…

להזכירך אברהם נבחן בבנו.

שגם החבר'ה של ישמעאל יזכרו זאת.

היופי בישמעאל שהוא פרא אדם. מה זאת אומרת. פרא אדם הוא אדם שאתה לא יכול לרסן אותו כמו שאתה מרסן סוס, על כל מה שמשתמע מכך.

בעת הזאת ההומו חושב שאם בדראג שואו שלו אני בזה לו ולי קוראים מיכל אז הוא דוד והחבר שלו יונתן. דוד ויהונתן לא היו הומואים. שיהיה ברור. ומתוך המקום הזה שדוד ויהונתן היו לוחמים ההומו מתגייס לצבא ומזיין את הילדים שלכם בתחת ווינטר שותק.

זה הדין:

וְאֶת זָכָר לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה הִוא: וּבְכָל בְּהֵמָה לֹא תִתֵּן שְׁכָבְתְּךָ לְטָמְאָה בָהּ וְאִשָּׁה לֹא תַעֲמֹד לִפְנֵי בְהֵמָה לְרִבְעָהּ תֶּבֶל הוּא: אַל תִּטַּמְּאוּ בְּכָל אֵלֶּה כִּי בְכָל אֵלֶּה נִטְמְאוּ הַגּוֹיִם אֲשֶׁר אֲנִי מְשַׁלֵּחַ מִפְּנֵיכֶם: וַתִּטְמָא הָאָרֶץ וָאֶפְקֹד עֲוֹנָהּ עָלֶיהָ וַתָּקִא הָאָרֶץ אֶת ישְׁבֶיהָ: וּשְׁמַרְתֶּם אַתֶּם אֶת חֻקֹּתַי וְאֶת מִשְׁפָּטַי וְלֹא תַעֲשׂוּ מִכֹּל הַתּוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה הָאֶזְרָח וְהַגֵּר הַגָּר בְּתוֹכֲכֶם: כִּי אֶת כָּל הַתּוֹעֵבֹת הָאֵל עָשׂוּ אַנְשֵׁי הָאָרֶץ אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶם וַתִּטְמָא הָאָרֶץ: וְלֹא תָקִיא הָאָרֶץ אֶתְכֶם בְּטַמַּאֲכֶם אֹתָהּ כַּאֲשֶׁר קָאָה אֶת הַגּוֹי אֲשֶׁר לִפְנֵיכֶם: ויקרא.

אני טוענת שהובלת לעוון הזה. לא באמת בחרתם את הורוביץ למשול בכם הבחירים שלכם בחרו בו ועל כך נאמר:

וַיַּעֲשֶׂה עָמְרִי הָרַע בְּעֵינֵי יְהוָה וַיָּרַע מִכֹּל אֲשֶׁר לְפָנָיו:  וַיֵּלֶךְ בְּכָל דֶּרֶךְ יָרָבְעָם בֶּן נְבָט (ובחטאתיו) וּבְחַטָּאתוֹ אֲשֶׁר הֶחֱטִיא אֶת יִשְׂרָאֵל לְהַכְעִיס אֶת יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל בְּהַבְלֵיהֶם:  וְיֶתֶר דִּבְרֵי עָמְרִי אֲשֶׁר עָשָׂה וּגְבוּרָתוֹ אֲשֶׁר עָשָׂה הֲלֹא הֵם כְּתוּבִים עַל סֵפֶר דִּבְרֵי הַיָּמִים לְמַלְכֵי יִשְׂרָאֵל: מלכים.

תראה,

יש דיבורים על מלחמה עם איראן.

זאת שנת השבעים ושלוש לשיבת ישראל לארצו, יש מצב שהם מתכננים מלחמת יום כיפור, מלחמת יום הדין ביום כיפור הקרוב. אני טוענת שאין הגיון לפתוח במלחמת עולם בגין תקיפת אוניות עידן עופר. להזכירכם בעת החרם על איראן ניצפו אוניותיו של מר עופר בנמל איראן. מר גדעון סער אני מצפה ממך להפיל את הממשלה עד יום כיפור.

באדיבות- WIKIPEDIA:

בנט מרים להנחתה לבא אחריו לעשרים השנה הבאות. מרשיע אתכם למען יצדק בעשקכם.

הם לקחו את האדמה, הם לקחו את האוצרות, עכשיו הם מבקשים את נשמתכם.

ברור שאם עם ישראל היה נכון לעשות שלום עם גרמניא ופולניא ולדרוש בעת זאת זכות שיבה לארצות אלה, עם ישראל יכול להיות נכון לעשות שלום עם פרס ולבנון וסוריא, אותה פרס שעזרה לנו להחלץ מגלות בבל לבנות את בית המקדש השני, אותה פרס שהיתה מקלט לפליטים מפולניא בעת השואה. ותדעו לכם שיש עדויות שפליטים אלה בנו בתי זונות בפרס. 

כתוב שפטו דל ויתום עני ורש הצדיקו ..

יש מצב שאם המבריחים סחורות מלבנון לישראל ולהפך היו נהיים מנהיגים, יש מצב שהיה שלום עם לבנון בעת הזאת כמו שהיה עם חירם ושלמה.

ובשפה של המנגאס, 

השלום של חירם ושלמה הניב בוחטות לשני הצדדים.

win win situation..

וכמו שאמר בגין, אין מנצחים ואין מנוצחים, כל עמי האזור שווים.