בצל שדי יתלונן- חודש שישי בשנת שבעים ושתיים.

אחד החסרונות של המזגן שלא היינו ערים לדבר הוא, שיש יכולת של אדם להנדס את האוויר שנכנס לך לבית במיוחד אם אתם גרים בקומות ראשונות.

תראה, אתה לעולם לא תוכל לדעת מה עשיתי שם מתחת לשמיכה, יש מצב שבעת שצפית בי עשית את מה שחשבת שאני עושה שם מתחת לשמיכה. אם תודיע שוב, או יותר נכון לאמר תאנוס שוב ל- replay אתה שוב תאמר שזה לא משחק, זה צייד ב- SAFARI.

יש להאריך את קו 15 היוצא מחניון מול בית החולים לחוף יפו.

אני מציעה שתחנת המוצא של קו 15 תהיה מחניון הקאנטרי או חניון המרכבה בחולון עד ליפו. ובחזרה אותו הדבר.

קו ישיר כזה מחולון ליפו, הוא קו חסר.

חשבתם פעם שיש התכנות שכל המשודר לכם במוסרות, משודר מאמריקה.

שאתם רואים שידור של ישיבה בכנסת, אז אתם רואים אותו מאולפן או מבנה שנראה כמו הכנסת באולפן בהוליווד. כולל הכניסה והיציאה ממנו. או שהנאום ממעון ראש הממשלה נעשה ממעון תעתיק באולפני הוליווד.

הם יכולים לשדר לך את יציאתו מהארץ וחזרתו לארץ  של ביבי משיחות השלום מנמל תעופה שנבנה כתעתיק לנמל תעופה בן גוריון באמריקה וככה אתה רואה את ביבי עולה למטוס ויורד מהמטוס של אל על, באולפנים בהוליווד..

ברור לי ולך שמציאות מדומה כזאת בה הכל משודר לך במסך טלוויזיוני, יכולה להיות משודרת לך מאולפן באמריקה.

הרי הניהול של המדינה כולל הנחיות לעם נעשה ממסך הטלויזיא.. או מסך המחשב..

בעולם כזה,  ראש הממשלה יכול לשדר לך ברכת חג מביתו באמריקה, כשבמסך הטלויזיא נראה לך שהוא עושה זאת מישראל.

גם הרמטכ"ל, יכול לעשות זאת… לשדר פקודת מלחמה פה כשהוא והמטכ"ל, כולל צבי יחזקאלי, כולל רוני דניאל, יושבים באולפן בהוליווד ומשדרים זאת למסך הטלויזיא שלכם.

הכחשת ניצול מרות לא מכחישה את משכבי התועבה של מוטי אלון.

מוטי אלון הכחיש ניצול מרות, אך לא הכחיש שהוא איש השוכב את זכר משכבי אשה.
שיהיה ברור- חברת ELAL בבעלות בורוביץ’ אינה חברת הטיסה הלאומית של ישראל.

יש לחוקק חוק שיאסור את הפרסומת שעושים השרים להחברתו של עוכר וצורר ישראל.

להזכירכם חברת ELAL היא בבעלות טייקון שהנוגש שלו הכה בנפש ישראל.

אסור לעזור לאדם שהכה את ישראל מכספי ישראל.

יש להלאים את החברה הזאת ולגרש את העומד בראשה.

ירידה בתקבולי חברות הביטוח.

תראה,

יצחקי העיד לטובת ישראל כשאמר שחברות הביטוח עושקות את עם ישראל, לאחר כמה ימים יצחקי פוטר.

ועם ישראל שותק.

ובסופו של יום אתם בוחרים במנהיגים שרועים אתכם כצאן למוות.

שאתם מפקירים רועים שרועים לטובתכם אתם מחזקים  רועים שהם כשטן על ימינכם שפועלים שבהשפטכם ביום כיפור תהיו רשעים.

מלחמת יום כיפור- 2.

בסופו של יום ההומואים שבורא עולם ציווה להורגם הם השומרים על ישראל  (השר לבטחון פנים- משטרה, אני טוענת שהוא גם נם וישן בדיוק כמו שאנשי המודיעין נמו וישנו לפני מלחמת יום כיפור) הם השופט שלכם (שר המשפטים) והם הממונים לעזור לעניים (שר הרווחה).

אנחנו מתקרבים ליום כיפור בעת שמושלים עליכם אנשי תועבות וזאת כבחירתכם, אני טוענת שבחירה זאת מרשיעה אתכם ביום הכיפור הקרוב. יש קבוצה של אנשים שתשמח להחיל עליכם את הדין בצורת מלחמה ומוות לילדכם המשרתים בצבא, אל תשכחו שילדכם משרתים בפלוגות צבאיות שנתמכות נדיבים. אני טוענת שיש נדיבים שאין להם תשועה שתורמים לצבא שמקווים שבתרומות אלו יקיימו את מות ילדכם כנושאי חטאת להם. במלחמה מהונדסת שזאת המטרה הנסתרת הקרבת בנים ובנות מישראל כנושאי חטאת לנדיבים שאין להם תשועה. גם לכאלה שעשו הונם מחטאים לעמים האפריקאים.

אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה: תהלים.

זֹאת הַתּוֹרָה לָֽעֹלָה לַמִּנְחָה וְלַֽחַטָּאת וְלָֽאָשָׁם וְלַמִּלּוּאִים וּלְזֶבַח הַשְּׁלָמִֽים:  אֲשֶׁר צִוָּה יְהוָֹה אֶת מֹשֶׁה בְּהַר סִינָי בְּיוֹם צַוֹּתוֹ אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לְהַקְרִיב אֶת קָרְבְּנֵיהֶם לַֽיהוָֹה בְּמִדְבַּר סִינָֽי: פרשת צו, לפני פרשת שמיני, שלעתים נקראות ביחד.

אני טוענת שצריך לשמוח על הקורונה, הקורונה מונעת מלחמת עולם שתפתח מהמזרח התיכון והיא נותנת לכם פסק זמן, לחשוב , להתעורר ולעשות מעשה.

מתוך המקום  שבעת הזאת בחרתם במנהיגים הומוסקסואלים, להיות לכם לשר רווחה שר משפטים ושר משטרה/בטחוןן פנים החוטאים בחטאי תועבות המקיימות את הקאת העם מהארץ הזאת,

תחשבו על הסנריו הזה:

יש מישהו שהניע מהלך השם את הבוחרים לכנסת כבוחרים בחטא שהדין שלו הקאת היהודים והגרים הבוחרים לכנסת זאת.

והוא יש לו אדם מהסוג שהתאבדו באסון התאומים, שיושב ליד הכפתור האדום בכור בדימונה. ויום הדין/יום כיפורים מגיעה וישראל והגר התושב עימו נמצאים בדין של הקאתם מהארץ הזאת

להזכירכם, אנשי המודיעין, לא הזהירו בעת מלחמת יום כיפור שהכוחות המצרים בשער…

ומה אני אומרת:

יעשה טוב ביבי אם יפרק את הממשלה ויודיע עד החג שאחרי סוכות יהיו בחירות וזאת כדי שהחטא בבחירת ההומו כמושל עליהם לא יהיה תלוי ועומד  כשטן על ימינו של ישראל בהשפטו ביום כיפור ולאחריו.

מספר הזהר:

אָמַר לֵיהּ, יֵיתֵי סמאל אַפּוֹטְרוֹפְּסָא דֶּאֱדוֹם וְיַטְעִין עִמֵּיהּ קַמָּאי. אֲתָא סמאל. וְטָעִין מִיכָאֵל מִלְּתָא דָא, כִּדְבְקַדְמֵייתָא. אֲמַר סמאל, מָארֵי דְעָלְמָא, אַתְּ הוּא דַאֲמַרְתְּ דִּתְהֱוֵי כְּנִישְׁתָּא דְיִשְׂרָאֵל תְּחוֹת שׁוּלְטָנָא דֶאֱדוֹם, עַד דְּיֶהֱוָן זַכָּאִין קַמָּךְ, וְהָא כָּלְהוֹן חַיָּיבִין עַד יוֹמָא דֵין.

אָמַר לוֹ: יָבוֹא סמאל, הָאַפּוֹטְרוֹפּוֹס שֶׁל אֱדוֹם, וְיִטְעֹן עִמּוֹ לְפָנַי. בָּא סמאל, וְטָעַן מִיכָאֵל דָּבָר זֶה כְּבָרִאשׁוֹנָה. אָמַר סמאל: רִבּוֹן הָעוֹלָם, אַתָּה הוּא שֶׁאָמַרְתָּ שֶׁתִּהְיֶה כְּנֶסֶת יִשְׂרָאֵל תַּחַת שִׁלְטוֹן אֱדוֹם, עַד שֶׁיִּהְיוּ צַדִּיקִים לְפָנֶיךְ, וַהֲרֵי כֻּלָּם רְשָׁעִים עַד הַיּוֹם הַזֶּה.

פולסא די נורא, הפלת אשמה על ישראל.

צוללי הקישון , אני טוענת שקיללו אתכם והחילו עליכם דין.

 

שִׁיר מִזְמוֹר לְאָסָף: אֱלֹהִים אַל דֳּמִי לָךְ אַל תֶּחֱרַשׁ וְאַל תִּשְׁקֹט אֵל: כִּי הִנֵּה אוֹיְבֶיךָ יֶהֱמָיוּן וּמְשַׂנְאֶיךָ נָשְׂאוּ רֹאשׁ: עַל עַמְּךָ יַעֲרִימוּ סוֹד וְיִתְיָעֲצוּ עַל צְפוּנֶיךָ: אָמְרוּ לְכוּ וְנַכְחִידֵם מִגּוֹי וְלֹא יִזָּכֵר שֵׁם יִשְׂרָאֵל עוֹד: כִּי נוֹעֲצוּ לֵב יַחְדָּו עָלֶיךָ בְּרִית יִכְרֹתוּ: אָהֳלֵי אֱדוֹם וְיִשְׁמְעֵאלִים מוֹאָב וְהַגְרִים: גְּבָל וְעַמּוֹן וַעֲמָלֵק פְּלֶשֶׁת עִם יֹשְׁבֵי צוֹר: גַּם אַשּׁוּר נִלְוָה עִמָּם הָיוּ זְרוֹעַ לִבְנֵי לוֹט סֶלָה: עֲשֵׂה לָהֶם כְּמִדְיָן כְּסִיסְרָא כְיָבִין בְּנַחַל קִישׁוֹן: נִשְׁמְדוּ בְעֵין דֹּאר הָיוּ דֹּמֶן לָאֲדָמָה: שִׁיתֵמוֹ נְדִיבֵמוֹ כְּעֹרֵב וְכִזְאֵב וּכְזֶבַח וּכְצַלְמֻנָּע כָּל נְסִיכֵמוֹ: אֲשֶׁר אָמְרוּ נִירֲשָׁה לָּנוּ אֵת נְאוֹת אֱלֹהִים: תהלים.

כנען רואה את עצמו כבעלים על הארץ הזאת ודורש אותה בחזרה לאחר שבורא עולם הוריש לישראל את הארץ הזאת.

אפשר בעת הזאת לראות את החלת תועבות כנען והאלהים האחרים שלהם  בישראל כמפילים את אשמות כנען על ישראל שהמרו כבודם ובחרו בשופט הומו שישפוט אותם והמה לא אלהים.

זה פולסא די נורא. שמו אתכם במקום מקולל.

שובע.

השמנה- “יו אני שמנה, קשה לי ללכת.. ..”

אני- “אז תרזי אם קשה לך..”

השמנה- “סגריות יותר מסוכן”

.

נתי לא היתה נכה, אך היו דברים שהיא לא יכלה לעשות… היא היתה מבוגרת מבחינת יכולות הגוף עוד שהיתה צעירה..

לכן תמיד אנחנו היינו כמו ילדות ביחס לה. וכך היא התיחסה אלינו, היא היתה המבוגרת ואנחנו הצעירות…

נתי לא מתעבת אוכל, נתי לא מקיאה לאחר שהיא אוכלת, נתי לא יודעת שובע…

ישר.

וַיֹּאמֶר אַבְרָם אֶל לוֹט אַל נָא תְהִי מְרִיבָה בֵּינִי וּבֵינֶךָ וּבֵין רֹעַי וּבֵין רֹעֶיךָ כִּֽי אֲנָשִׁים אַחִים אֲנָֽחְנוּ: הֲלֹא כָל הָאָרֶץ לְפָנֶיךָ הִפָּרֶד נָא מֵֽעָלָי אִם הַשְּׂמֹאל וְאֵימִנָה וְאִם הַיָּמִין וְאַשְׂמְאִֽילָה: בראשית.

 

נגיד ולוט לא היה בוחר בצד של סדום ואברהם היה הולך לסדום..

אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ: אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם: גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ: תהלים.

גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:

יש מצב שאם לוט היה בוחר את הצד שהלך בו אברהם, אברהם היה הולך ישר.. לא ימינה ולא שמאלה.

האדם שנגע במלקחים של הקורוסונים לפניך עשה זאת ביד חשופה , גם אתה. עם היד הזאת בחרת לחמניות בשבילך, שאתה בוחר לחמניות אתה נוגע לעיתים עם הזרת בלחמניה שאחרי הלחמניה שבחרת, אתה נוגע גם במגש עם כרית היד. וחשוב שתדע היה אדם שבחר את הלחמניות שנגעת בהן עם הזרת או לחמניה שנגררה לקדמת המגש אחרי שנגעת במגש עם כרית היד.

אני מציעה לתת הוראה ממשרד הבריאות לבעלי המאפיות לחלק כפפות חדשות בכניסה למאפיות.

כמו שאתה נכנס לחדר ניתוחים עם כפפה חדשה ולא משתמש בה לניתוח הבא.

ברור לי ולך שהיתה מצלמה נסתרת שראתה אותי נוגעת בלחמניות שלא קניתי, ברור לי שאם היית רואה את הדבר כמסוכן, היית עוצר את הסרט ומוציא את הלחמניות שנגעתי בהם כדי שהקונים לא יקנו את הלחמניות. גם הדוקטור שהיה בסביבה היה יכול להתריע. אגב,גם בחנות הירקות והפירות הסמוכה למאפיא הקונים נוגעים בידים בפירות ועם הידיים האלה הם בוחרים לחמניות במאפיא. אם זכרוני אינו מטעני, גם בקופת חולים הרוקחים והפקידים לא שמים כפפות

אם נגיעת ידיים מחלה ויש בה גם סכנה למוות  יש לתת הוראה שלאחר המגע עם הקופסא לפתיחתה יש לרחוץ ידיים לפני הוצאת הכדור מחפיסת הכדורים  הפנימית , יש מצב שהחפיסה נגועה ואסור שיד שנגעה בחפיסה תגע בכדור לפני הבליעה.

אני מציעה לאגד ודן לבדוק את האוטובוס של ISUZU  שקנתה חברת מטרופולין.

יופי של מרכב מאוד נח לנוסעים גם מבחינת רווחת הנוסעים. נוחות ישיבה, כנראה שהמערכת ההדראולית שלו ביחס לכסאות הנוסעים- איכותית יותר.

לטעמי הוא גם יותר יפה.

יפה עשתה חברת מטרופולין שאפשרה לנוסעים לשלם במזומן באמצעות מכונת תשלומים באוטובוס, גם מערכת התשלום באמצעות הרב קו המותקנת באוטובוסים של מטרופולין יותר איכותית ולא נראו תקלות של קריאת כרטיס  כמו באוטובוסים של דן ואגד.

ידוע שיבוא יותר זול מיצור מקומי, ואני טוענת שגם הרבה הרבה הרבה יותר אייכותיים מחברת הארגז של מוכר החזירים- hagay s.

ברור ממחאת העם ב- 2011 לפי הספורות הנוצריות שאין כל אינטרס לעם לחזק או לשמור על חברות הטייקונים שזוהו כאויבי ישראל.

אסור לאגד ודן לחזק את מוכר החזירים בישראל.

.

כִּי בָאֵשׁ יְהוָה נִשְׁפָּט וּבְחַרְבּוֹ אֶת כָּל בָּשָׂר וְרַבּוּ חַלְלֵי יְהוָה:  הַמִּתְקַדְּשִׁים וְהַמִּטַּהֲרִים אֶל הַגַּנּוֹת אַחַר (אחד) אַחַת בַּתָּוֶךְ אֹכְלֵי בְּשַׂר הַחֲזִיר וְהַשֶּׁקֶץ וְהָעַכְבָּר יַחְדָּו יָסֻפוּ נְאֻם יְהוָה: ישעיהו.

זה הסוף שלך ושל היורשים שלך מר HAGAY.

.

.