בכורי החודש השלישי מיום אחרי חג השבועות בשנת שישים ושמונה לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל- בעריכה.

כתוביות חודש שלישי מיום אחרי חג השבועות:

הכתוביות מועלות בוידאו שיש יכולת לכל הקוראים והקוראות לכוון לזמן הקריאה הנדרש להם ולהן ולהגדיל את גודל הוידאו.
בסופו של יום אין ערך לירון לונדון ולמוטי קירשינבאום.

בסופו של יום אתה לא באמת בטוח מי מת, קירשינבאום או לונדון.

חוסר ודאות זו היא ההוכחה שלא היה דבר כזה ירון לונדון ולא היה דבר כזה מוטי קירשינבאום, בדיוק כמו שלא היה דבר כזה- סמי עופר.

כך כשאומרים לך שיואב גינאי מראיין את הבת של ירון לונדון, אתה רואה בעיני רוחך את קירשינבאום..

זה די מעניין שמשה מורד הוא נושא משך הזרע של יואב גינאי ב-88..

ושבסופו של יום שרי היא ה- DIVA של 88..

זה לא בלומשטיין, זה בלומפילד… כמו שאמרו הגשש..

אתה הרי לא תשאל למה צחקה מיכל לדוד אחרי שבזתי בליבי ללונדון..

אני, שלא כמו עידן עופר, לא רוצה לנסוע ללונדון.

הכפלה בארבע עד חמש.

כש- 19.8 אחוז בישראל משתכרים שכר ששווה כ- ארבעים ושבעה אחוז מעוגת השכר במשק, כשהון של כ- 19 משפחות שווה ל- כ 90 אחוז מתקציב המדינה, כש- הון של כ- 79 בני אדם שווה להון של כ- 3.4 מליארד בני אדם, ברור לכולנו שיש איפשהו כסף שלא מגיע לעניים שהיו קונים עוד גבינה, בשר, לחם מכשיר חשמלי.. והמפעלים היו מוכרים יותר, מייצרים יותר, מעסיקים יותר בני אדם..שקונים יותר..

ואל תגיד לי שאין מספיק אוצרות בריאה לספק לכל יציר נברא אוכלו בעיתו.. אתה תסתור דבר תורה.

ההוכחה הכי טובה היא הנפט שאמרו צריך לחסוך בפלסטיק כדי לחסוך בנפט שהוא חומר הגלם ליצור הפלסטיק..

בסופו של יום לשוק ה- ENERGY יש יותר חומר גלם ממה שהאנושות צורכת. משמע צריך להגדיל את הצריכה במקומות שלא צורכים אוכלם בעיתם… ולא להקטין תפוקות.

"קיצוץ בתפוקות".

fi youm fi shahar fi sana- abdel halim hafez.

כל יום הוא אתמול מחר והיום.

היום הוא המחר של אתמול והאתמול של מחר,

היום הוא היום.

ומשכך,

ברור לכולנו שהיום הוא גם שלשום, וגם מחרתיים..

עושה רושם שנפתלי כבר התחיל לפנטז על נאום הקו האדום שלו באו"ם בשפה האנגלית שהוא כל כך אוהב, כשהקיר הירוק מאחוריו ..

לדעתי,

הקיר הירוק  באו"ם שמשמש כרקע אחורי לנואמים, לרוב לא מחמיא לנואמים באו"ם.

ברור לכולנו שיותר חסכוני להוציא את הנואמים באו"ם מאשר להרוס את הקיר. זה גם עומד בבחינת העלות מול תועלת.. תחשבו כמה עלתה המיטה, אתה יודע כמה עניים היינו יכולים להאכיל עם הכסף..

שלום נוסח הרב משה בן מיימון.

"בעקבות דברי הרמב"ם והמאירי פסקו הרב חיים דוד הלוי[36] והרב עובדיה יוסף[37] שמותר ליהודי להיכנס למסגד, ואף מותר לו להתפלל שם תפילה יהודית." WIKIPEDIA.

איל גולן, אפרטהייד, גזענות.

אהיה.

אתה חייב לשאול את עצמך, מדוע אבותיך ואתה לאחר השואה, לאחר שעשו מכם נחותים, לאחר שקראו לכם בהמות, לאחר שהובילו אתכם כצאן לטבח- בחרתם לקרוא לנו, היהודים המזרחים,- שווערצע חייעז.

האמירה שווערצע חייעז היא לא מילה של מריבה בין השכנים שכועסים ואומרים מילות גנאי אחד לשני..ואחר כך משלימים אתה יודע.

לאמירה שווערצע חייעז היו תוצאות בשטח.. הסללה, "דיכוי תרבותי" וכו'.. יש הרבה מאוד אנשים בינכם, גם דור שני או שלישי שלא היו במקומם ללא הדיכוי העדתי..

אקום.

לנוכח ידיעתנו שהתורה ניתנה לעם היהודי, לנוכח ידיעתנו שדוד המלך הוא מאבותנו, כל זכויות היוצרים של התורה ושירתו של דוד המלך הם של העם היהודי. שימוש של אנשים שאינם יהודים בכתבים שלמים מהתורה והנביאים והכתובים ושירתם איבן גבירול ושבזי ויהודה הלוי ושל האדם שכתב בלדינו את אברהם אבינו פדרה קרידו והגדה של פסח ללא תשלום לעם היהודי, זאת הפרת זכויות יוצרים על כל מה שמשתמע מכך.

דוגית שטה מפרשיא שתיים…(שלא יעבדו עלינו…דוד..)…

בכל מקרה אנחנו לא ניתן שהפיגוע יהי זרז לאישור הטמפלרים כחלק מישראל, יצירת אויב המשותף ליהודים ולצפון-בונים לא יאשר אתכם כישראלים. אני טוענת שגם למוסלמים וליהודים יש אויב משותף- העם האשכנזי.

בראשית,מזל, גורל, משבצות.

מה שאני טוענת למעשה בעניין אבישי כהן ה"קונטרה בסיסט" שהוא היה צריך להיות המנהל של ההצגה ולא שחקן בהצגה, לפחות לא שחקן ראשי בהצגה, קונטרה בס הוא כמו השופר, לא ניתן להכיל את הכלי הזה ככלי מוביל במשך כל ההצגה.

מוסיקת הג'אז היא כלי שיצר העני כדי להתפלל את תפילת העני שאבישי כהן לא משתמש בכלי הזה כפי שיעדו לו יוצרי מוסיקת הג'אז, מוסיקת הג'אז היא מוסיקת עם שהאצלתה הרחיקה את העם ממנה.. בדיוק כמו שעידן עופר הרחיק את אוצרות ים המלח מהעם.

אחת הבעיות של מנהלים, בכל התחומים, שבאזשהו שלב הם רוצים להיות הכוכב של ההצגה. מנהל לא יכול להיות הכוכב של ההצגה. הוא צריך להיות אחראי על היצירה ולא היוצר. מנהל טוב גם יודע שאסור לו להתערב ביצירה, הוא צריך לנהל אותה. כשמנהל קבוצה של בני אדם מבקש גם לנהל וגם ליצור, הוא מבקש להיות אלהים.

על אותו משקל, עשיר שמעני לא יכול להיות תורם. גם אדם מסוג זה מבקש להיות אלהים.

ערפדים.

ערפדים.

איפה שיש חושך יש ערפדים. אם יש ערפדים, אז תדע שיש חושך. אפילו שאתה לא רואה את החושך, הוא שם, כי יש ערפדים.

קובי פרץ.

אני אספר לכם סיפור.

יום אחד ישבתי במשרד וראיתי תעודת משלוח שלא יצאה חשבונית על הסחורה וזה כשישה חודשים לאחר תעודת המשלוח.. הלכתי להנהלת חשבונות ביקשתי ממנהלת החשבונות את המסמכים ואכן, יצא חומר ללקוח ולא יצאה חשבונית, כמובן שדיוחתי למנכ"ל על העניין והלכתי ללקוח וביקשתי כסף. אמרתי לו היתה טעות לא יצאה חשבונית, ת'שלם. והוא התחיל לסבך את העניינים. הלכתי לאחת הפקידות וביקשתי את כל העדויות שיש לה במשרד בעניין הסחורה. והיא הוציאה את כל המסמכים וכתבה לי פתק בו היא כתבה משהו בנוסח "את בטוחה שאת רוצה להתעסק עם העניין", אמרתי לה מה זאת אומרת, הלקוח קיבל סחורה, לא שילם כסף, שישלם.

אלוהים אחרים נפתלי בנט.

חלק מהפעולות שעושה אדם שמבקש להיות אלוהים אחריםהוא חיקוי תכונות האל יהוה ככתוב בתורתנו הקדושה.

בספר איוב כתוב

כִּי הוּא יַכְאִיב וְיֶחְבָּשׁיִמְחַץוְיָדָו תִּרְפֶּינָה.

והוא כתב זאת כשהוא מכוון לבורא עולםליהוה.

כדי לעשות מבנט נפתלי ערוםאראה לכם את סדר הפעולות של בנט נפתלי בבואו לעשות מעצמו אלוהים אחרים.

אלוהים אחרים נפתלי בנט.

 תיק ישי דוידי.

"בין התורמים והערבים של מפלגת "יש עתיד" נמנים: היזם דב מורן, אנשי העסקים והנדל"ן ישי דוידי, דני טוקטלי, צביקה לימון וכן יפתח ויזל לשעבר מנכ"ל פוקס, שלמה דוברת וחברו הקרוב של לפיד, דני וסלי. אישים נוספים המוגדרים ערבים לתנועה: גלעד אלטשולר מבית ההשקעות אלטשולר שחם, סוכן השחקנים בועז בן ציון ואף לאימו של שר האוצר שולמית לפיד שנתנה ערבות למפלגה ערב הבחירות." תשתיות.

הרבה פמיניסטיות אוהבות את הסרט עגבניות ירוקות מטוגנות, ברור לכולנו שכולנו אהבנו את מקסימת הדבורים, איגי.. וריחמנו על רות וזה עשה הרגשה טובה לרבים מכם שאיגי הצילה את רות..

אממה, כמו שאומרים..

היה את ג'ורג' השחור משרת הבית, הכלב של המשפחה, שאומר- YES MASTER לאיגי.

וזה לא משנה עד כמה איגי היתה טובה אליו- היא היתה גזענית בורה ואבא שלה, מלח הארץ שלהם, העסיק עבדים בשדות הכותנה…
 תיק- עעוווופפפפפפרה.

עעעעווופפפרררהההה...
" "התקשורת לא באמת מזיזה לנו והמחאה הצרכנית שהיתה לא באמת הזיזה לנו. התוצאות הכספיות שלנו מעולות", אמר הבוקר ל-TheMarker בכיר באחת מהחברות המובילות שמוצריה נמכרים בכל סופרמרקט בישראל, לאור מה שנראה כהתפרצות של מחאת מזון מחודשת. לדבריו, למרות הזעם נגד חברות המזון, הירידה בצריכה וההאטה במשק, מצבם מעולם לא היה טוב יותר. "איך זה קרה שלא נפגענו? המחיר של חומרי הגלם שאנחנו קונים ירד בעשרות אחוזים והדולר היום הרבה יותר נמוך ממה שהוא היה בעבר, למרות שלאחרונה הוא עולה." the marker.
שטראוס...
"עובדי מפעל הקפה של עלית בלוד: פתחנו בשביתה 50 עובדי המפעל, המייצר את הקפה הטורקי של עלית, הודיעו כי הם סוגרים את שערי המפעל ומפסיקים את הייצור; דורשים העלאה של 7% בשכרם.  העובדים דורשים תוספת שכר של 7% לשנה, תוספת ותק של 1.5% ושיפור בשירותי הבריאות שלהם הם זכאים.   "הדרישות שלנו הן לא בשמיים", אומר יו"ר ועד עובדי המפעל, בן ציון סופר. "העובדים כאן נמצאים בין 15 ל-30 שנה, ויותר מחצי מהם מרוויחים משהו כמו שכר מינימום. אנחנו בדיונים עם ההנהלה מאז אפריל, יש דיבורים, דיבורים, ואין תוצאות".” YNET.

שטראוס

את דברי לעידן עופר אמרו לפני הרבה מאוד שנים..

לֹא-יִקָּרֵא עוֹד לְנָבָל, נָדִיב; ישעיהו.

מחשבות של אחרי ולפני הים..

נקודה למחשבה לפני הים..

הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ מַלְאָךְ, לְפָנֶיךָ, לִשְׁמָרְךָ, בַּדָּרֶךְ; וְלַהֲבִיאֲךָ, אֶל-הַמָּקוֹם אֲשֶׁר הֲכִנֹתִי. הִשָּׁמֶר מִפָּנָיו וּשְׁמַע בְּקֹלוֹ, אַל-תַּמֵּר בּוֹ:  כִּי לֹא יִשָּׂא לְפִשְׁעֲכֶם, כִּי שְׁמִי בְּקִרְבּוֹ. שמות.

ברור לכולנו שהמשמעות של-

אַל-תַּמֵּר בּוֹ:  כִּי לֹא יִשָּׂא לְפִשְׁעֲכֶם,

אזהרה מבורא עולם לא ליצור נושא חטאת אדם. בשפתם- שווערצע חייעז.

מאזהרתו של בורא עולם שלא להמר במלאך, ניתן ללמוד שיש יכולת להמר במלאך, כי אם לא היתה יכולת, בורא עולם לא היה מבקש ממך- לא לעשות זאת. ברור לכולנו שגם ניתן ללמוד על יכולת ההמרה.

אני טוענת שישוע היה שווערצע חייעז, צליבתו המתוארת כמסע דמים היא למעשה שפיכת דם במובן של האבדת נפש בדרך של סיתרא, סיתרא אחרא. זאת משמעות הצליבה, לסתור. כנראה שבהמשך יש אנשים שאמרו שישו היה אלוהים כנראה מתוך רצון לתת אחיזה להיות ישוע נושא חטאת של פשעי האנושות ככתוב:

מִי-אֵל כָּמוֹךָ, נֹשֵׂא עָו‍ֹן וְעֹבֵר עַל-פֶּשַׁע, לִשְׁאֵרִית, נַחֲלָתוֹ:  לֹא-הֶחֱזִיק לָעַד אַפּוֹ, כִּי-חָפֵץ חֶסֶד הוּא. יָשׁוּב יְרַחֲמֵנוּ, יִכְבֹּשׁ עֲו‍ֹנֹתֵינוּ; וְתַשְׁלִיךְ בִּמְצֻלוֹת יָם, כָּל-חַטֹּאותָם. מיכה.

לא הייתי אומרת שג'יסוס נשא את חטא פשעי האנושות, הוא היה נושא חטאת של האצולה של ימיו כדי שיוכלו להמשיך לחטוא ולא לשלם את מחיר חטאיהם. גם לנפולאון היה סוס כזה..עשרים שנה..אהבה בת עשרים.

תשועת עולמים.

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-אַבְרָם, לֶךְ-לְךָ מֵאַרְצְךָ וּמִמּוֹלַדְתְּךָ וּמִבֵּית אָבִיךָ, אֶל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַרְאֶךָּ. בראשית.

וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם כָּל-הַגּוֹיִם כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

לֶךְ-לְךָ

לך לך, זה כמו שאומרים  לך, לְךָ והכוונה אליך.

משמע,

שאתה עצמך, ארצך ומולדתך כמאמר-

וְעָשׂוּ לִי, מִקְדָּשׁ; וְשָׁכַנְתִּי, בְּתוֹכָם. שמות.

אין ספק שהרב משה בן מיימון- היה ארץ חפץ..

פלוני אלמוני.

וַיֹּאמֶר יְהוֹנָתָן לְדָוִד, לֵךְ לְשָׁלוֹם:  אֲשֶׁר נִשְׁבַּעְנוּ שְׁנֵינוּ אֲנַחְנוּ, בְּשֵׁם יְהוָה לֵאמֹר, יְהוָה יִהְיֶה בֵּינִי וּבֵינֶךָ וּבֵין זַרְעִי וּבֵין זַרְעֲךָ, עַד-עוֹלָם. וַיָּקָם, וַיֵּלַךְ; וִיהוֹנָתָן, בָּא הָעִיר. וַיָּבֹא דָוִד נֹבֶה, אֶל-אֲחִימֶלֶךְ הַכֹּהֵן; וַיֶּחֱרַד אֲחִימֶלֶךְ לִקְרַאת דָּוִד, וַיֹּאמֶר לוֹ מַדּוּעַ אַתָּה לְבַדֶּךָ, וְאִישׁ, אֵין אִתָּךְ. וַיֹּאמֶר דָּוִד לַאֲחִימֶלֶךְ הַכֹּהֵן, הַמֶּלֶךְ צִוַּנִי דָבָר, וַיֹּאמֶר אֵלַי אִישׁ אַל-יֵדַע מְאוּמָה אֶת-הַדָּבָר אֲשֶׁר-אָנֹכִי שֹׁלֵחֲךָ, וַאֲשֶׁר צִוִּיתִךָ; וְאֶת-הַנְּעָרִים יוֹדַעְתִּי, אֶל-מְקוֹם פְּלֹנִי אַלְמוֹנִי.

ספר שמואל.

מהמילה אלמוני ניתן להרכיב שתי מילים- אַלְ, מוֹנִי.

אני חושבת שהכוונה לאדם לא ספור ושלא ניתן לספור אותו-

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם.  דברי הימים.

בסופו של יום.

יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים: ישעיהו.

ברור לכולנו שאם אתה מייצר שווערצע חייעז ועושה שאבתם מים בששון ממעייני הישועה כשאתה מושיב על האלטלנה, על הנדנדה, קורבן אדם לחטאיך-

אתה לא נושע ביהוה.

ומשכך,

 אתה לא ישראל, אתה לא יהודי, אתה לא של יהוה. עצם הפעולה כורתת אותך.

2

ברור לכולנו שזאת תהי הלצה אם תשחרר את נוחי תמורת כופר...

ורמוסאני טוענת שאתם צריכים לבקש מרואה החשבון שיחשב את הנזק מבחינה כספית שעשה נוחי דנקנר כמו ורמוס בשרות אייפקס, יורק.. ובהתאם לקבוע את סכום הכופר, ברור לכולנו שהכופר ששילם ורמוס, ה-חמש מאות אלף שקל מתוך הכ- 70 מליון שקיבל מיורק-

זאת הלצה ולא כפרת נפש על מעשי שולחיו הנהנים מהרצה זו.

אם הם נתנו לורמוס כ- 70 מליון שקל אז סביר להניח שמאוד נהנו השולחים של ורמוס… העמדה לדין של המנכ"ל, של ורמוס, היא כדי לשמור על הנהנים והכסף שמהנה אותם.. הפרקליטות לא דרשה נכון, היא לא העמידה לדין את הבעלים.. נו, מה אפשר לצפות מתלמיד באוניברסיטת TLV שרקאנטי תורמת שם… ברור לי ולך שאין לברוך רואה החשבון את הכלים למדוד מה גובה הנזק הכספי שעשו דנקנר ויורק, אייפקס.. (אתה יודע ש"בייצים" של זרע דוד, הם הכלים הנדרשים למדוד מדידה זו. וראית את ברוך.. ברור לי ולך מה גודל ה- WEVOS PODRIDOS של ברוך.. ההתמחות של ברוך היא להוציא מגפיים חדשים ונוצצים מהקייסר תמורת שומן חזירים.. ואתה יודע איך מייצרים שומן חזירים למטרה זו.. אתה יודע השמנים של- HOTEL CARLIFORNIA לא עושים CHEACK OUT…לכן ברור לכולנו שהקייסר לא עושה CHEACK IN…).

(צריך לחשוב בעניין הניסיון של הפרקליטות להפיל אשמה על הכפופים לורמוס).

אני טוענת שארצות הברית הבינה באיזשהו שלב שהיא לא תוכל לשלוט עוד על האפרואמריקאים.

רצח מרטין לות'ר קינג לא היה כדי לדכא את דרישת האפרואמריקאים לשחרר קצת את החבל שכרוך להם על הצוואר.

רצח מרתין לות'ר קינג היה כדי להחליף את הרועה.

מרתין לות'ר קינג היה איום על ההנהגה הלבנה בארה"ב.

ההנחה הייתה שהסיפור של מרתין לות'ר קינג לא יגמר במתן זכויות לשחורים.

אני עדיין לא עשיתי חשיבה בעניינו של OBAMA, אם הוא טוב לשחורים או לא טוב לשחורים, אך ברור לכולנו ש- OBAMA הוא NEGROS BLANKOS.

אולי יותר נכון לומר שברק אובמה הוא- ENGLISH MAN.

אחת העבודות המשפיעות ביותר על דעת האדם, היא מלאכתו של העורך המוסיקלי בתוכניות הרדיו, בסרטים, חדשות, וגם בפירסומות…

ברור לכולנו שאם העורכים המוסיקלים בישראל היו משמיעים מוסיקה איסלנדית בשפה האיסלנדית כמו שהם משמיעים מוסיקה בשפה אנגלית, אז יש מצב שהשפה הרישמית השלישית בישראל הייתה איסלנדית.

היצירה האנגלית היא יצירה מערבית, התהליך שהביא את היותה של השפה האנגלית כשפה בינלאומית ומשכך הגשר לתקשורת בין בני אדם, הוליד את היותה הרוח השלטת בעולם, זה סוג של אימפריאליזם רוחני, שיוצר בסופו של יום את האדם הלבן כעליון, כבעל הדיעה.

ומשכך ברור לכולנו שהעדפת הממסד את היוצר המערבי שלום חנוך תוך שהוא דוחק לשוליים את היצירה המזרחית, הולידה את התודעה שמעדיפה את בנימין נתניהו כמנהיג. למרות שהתודעה שלכם לא תחבר בין בנימין נתניהו לשלום חנוך, בפועל, שלום חנוך הלבן מקיים את בנימין נתניהו הלבן כמנהיג.

רדיו זמן השלום- עמוד הנושא לשנת שישים ושמונה- נגנים ודבר התוכניות.
רדיו זמן השלום- שנת שישים ושמונה- נגנים להאזנה קלה.
.
כִּי תִבְנֶה בַּיִת חָדָשׁ, וְעָשִׂיתָ מַעֲקֶה לְגַגֶּךָ; וְלֹא-תָשִׂים דָּמִים בְּבֵיתֶךָ, כִּי-יִפֹּל הַנֹּפֵל מִמֶּנּוּ. דברים.

לכן אני חושבת שעורכים מוסיקלים צריכים להרוויח הרבה כסף, משהו כמו חמישים, שישים אלף שקל בחודש... כדי שבורוביץ' לא יפתה אותם לעשות כסף מהצד כפי שהתפתה בן רד... אסור שהמוסיקה שמשמיע בן רד תאשר את בורוביץ'\אל על\אליעזר שקדי.... בדיוק כמו שאסור שהמוסיקה שמשדר משרד החינוך תאשר את עידן עופר, כי בשורה התחתונה עידן עופר מציע את השיטה הכלכלית האנגלית... המערבית...

(חשוב שתדעו שכתבתי שורות אלו כשאני יודעת  ששלום ורוטבליט ביקשו להסיר את שירם- כמה טוב שבאת הביתה, מטיסות אל על).

רימון.

בן ניתאי ובן רד...

אליעזר שקדי..

אני בטוחה שתסכימו עימי שרוחות מאיסלנד יותר יועילו לחום הישראלי מהרוחות שבאות משדות הכותנה של הקיבוצניקים

רדיו זמן השלום- מוסיקה מאיסלנד, דנמרק, שבדיא ופינלנד- פרומו שמיני.

פלסטין-4

בסופו של יום, בסוף מלחמה, בסוף "מבצע" הפלסטינאי והיהודי ישובו לעבודה אצל אקירוב, יש מצב שהם יעבדו דרך ניר גלבוע האשכנזי אצל אקירוב האשכנזי שכבר לא תושב הארץ.. לאקירוב יש ארץ אחרת.. אתם יודעים... בדיוק כמו המשקיעים שקונים בתים בישראל מחברת אקירוב, באמצעות הכספים שהם הלבינו בארצותיהם בעזרת בנק לאומי שלאקירוב יש מניות בו... ומחירי הדירות עולים אתה יודע... ואקירוב דופק בוחטות מהבועה..מהבלון...שסופו להתפוצץ אתה יודע..כמו כל בלון.. זאת הסיבה שהם שומרים את הכסף הלבן ליום השחור...

את הבן של עובדת הקבלן שלח בנט לתקוף במנהרות.

אצל אבישי כהן זה היה יותר מתוחכם, הפריצה המשמעותית של אבישי כהן הייתה שעשה את הג'אז בלדינו, אבישי כהן עשה יצוא של מוסיקה של היהודי הגלותי, היהודי שנאלץ "להתפשר" כדי שיתקבל, כדי שיוכל לחיות בארצות הנכר בעת הגלות ולשמור על נבדלותו. ממקום זה, המעבר של אבישי כהן לשירה באנגלית הייתה המרת דת והוא לא נאנס לעשות זאת כאנוסי ספרד.

בסופו של יום למה צריך את שלום וממשיכיו אם כל כך קל להגיע ליוצרי ארצם.. עדיף לשמוע את ג'ים צועק WAKE UP YOU ALL BUNCH OF SLAVES מאשר את אביב גפן צועק שהוא דור מזויין וכהרף עיין הופך להיות מזויין כמו אבא שלו...
BBQ
BBQ
כך שיציאת בריטניא הגדולה מהאיחוד הארופי שעוררה את הרצון להוציא את השפה האנגלית כשפה רישמית מארופה- היא מבורכת בעייני.

יציאת הפרעונים מארופה.

הרצון באיחוד מתוך מקום שיוצר חבירה שמשמעותה כח, הוא רעיון טוב בעיני כרעיון.

לכן אני חושבת שירושלים צריכה להיות בירת העולם בהנהגת מנהיגי העולם הנבחרים.

בירה אחת לעולם של בורא עולם שהוא אחד.

לשם יבואו כל העמים,  כל עם בלשונו ובשפתו,  להודות ולהתפלל לבורא עולם,

לאל האחד..

יְהוָה.

בסופו של יום.

הָיוֹם הָאַרְבָּעָה עָשָׂר לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

הָיוֹם הָשְׁלוֹשָׁה עָשָׂר לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

הָיוֹם הָאַרְבָּעָה עָשָׂר לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ. לפני צהרי היום.

הָיוֹם הָאַרְבָּעָה עָשָׂר לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ. בסופו של יום.

הַיוֹם הַשְׁמוֹנֶה עָשָׂר לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

הָיוֹם הַתִשְׁעָה עָשָׂר לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

הָיוֹם הָשְׁנַיִם וְעֶשְׂרִים, לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

הָיוֹם הָאַרְבָּעָה וְעֶשְׂרִים, לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

הָיוֹם הָשִׁבְעָה וְעֶשְׂרִים, לַחֹדֶשׁ , בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

הָיוֹם הָשִׁבְעָה וְעֶשְׂרִים, לַחֹדֶשׁ , בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ. אחר הצהרים.

הָיוֹם הָשִׁבְעָה וְעֶשְׂרִים, לַחֹדֶשׁ , בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ. בסופו של יום.

הָיוֹם הָתִּשְׁעָה וְעֶשְׂרִים, לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

הָיוֹם הָתִּשְׁעָה וְעֶשְׂרִים, לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ. לאחר צהרי היום…

עלילות הבעל וענת- מעודכן.

כִּיּוֹר נְחֹשֶׁת,

ז"ל קינד.

יהלום.

ענבל, ענבלים.

המטחנה.

עזיזים אונם- גיא און- גיא צלמוות.

ORDO.

ג'יסוס.

מחשבות ים ונופש.

עסקה סיבובית.

בִּכּוּרִים- הָחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.