אם ככה, אז יש מצב שאני אעשה ככה..

תראה,

אני חשבתי על זה,

אם אגיע למצב כזה שיזרקו אותי לרחוב , בגשם בקור שכל הדלתות סגורות בפני לקבלת עזרה, ויש מצב שיאנסו אותי בלילה או משהו כזה. אלך לבנק מזרחי וזרוק על חלונות הבנק בלטות ובלוקים. לא אתנגד למעצר. אם ישאלו אותי למה עשית זאת אומר להם שעדיף להיות בכלא מלישון ברחוב בגשם. אשב בכלא עם קורת גג ואבטחת מזון. בכלא נשים בלי זכרים שיאיימו לאנוס אותי או משהו כזה. אולי תהיה לי שותפה נחמדה לחדר. יכול להיות נחמד בסך הכל.

כעת תחשבו אתם על זה.

יש מצב שהרבה חסרי בית יאמצו את הרעיון כאות קלון למדינה שראשיה אנשי תועבה. אנשים שנפשם נכרתה מעמם. בטח מישהו יעשה על זה סרט. יש מצב שאני אהיה הסיסטר רוזה של חסרי הבית שלא חשבו על הרעיון הזה.

צער בני אדם- המחקר נערך לפני כשש שנים.

יש מצב שירצו לעשות מזה סרט, אני אתן בלעדיות לחבר'ה שעשו את – VIER MINUTEN.  בתנאי שכל הרווחים לחסרי בית בישראל.

*תבין היה ברור לי שההומלסים היו פיקטיבים כמבקשים לעלות על נדנדה עימי בעת שביקשתי עזרה בדיור, כדי שהם יקבלו דירה בזכות שלי. ראיתי את התדמות שהם תדמתו עצמם אלי כדי לקבל את המגיע לי. כך שנמעתי משיחה עימם. הם התעקשו ולמרות שלא הלכתי בדרך שהם ישבו בה הבחור רץ אלי לבקש ממני עזרה כשהיו במקום שהוא ישב אנשים והוא בחר לרדוף אחרי לשיחה בעת שמהרתי לטיפול נמרץ.

בעת הזו תמו עשר שנים מיום מכירת בית שקניתי ולכן עד עת זאת לא היה מגיע לי עזרה בדיור בעת הזאת תמו עשר השנים ויכולתי להגיש בקשה לסיוע בסוף סרבו בטענה שאין לי ילדים ושאני יחידה. כעת אין טעם להגיש עוד בקשה כי אימי מתה ויהיה בקרוב חלק בדירה על שמי ומשכך אין לי זכות לסיוע בדיור.