אבוטבול לא היה פושע במרוקו.

ברור שהפורץ לא פחות חכם מיצרן המנעולים.ברור שאם הפורץ  היה ממציא מנעול, יש התכנות הגיונית שהמנעול היה יותר טוב לבטחון הבטחון כמו שאומרים.לפני ארבעים שנה הפורץ הזה שידע לנטרל אזעקות וידע לנטרל מצלמות וגם להרדים כלבי שמירה. כמו בסרט מתחת לאף. כמה שהפורץ הזה הוצג כדמות נלעגת לא חכמה ונחותה, ברור לכל שהפורץ הזה היה גאון הייטק לתקופתו על בסיס החשיבה שאני מציעה בראשית כתובה זאת.

וחלו השנים וגם הבן גדל להיות פורץ וגם נוספו עוד עניים חדשים שנהיו פורצים בעת הזאת.

בעת הזאת הגנב הזה הוא האקר. ברור לכולנו שהההאקר הבן של הבחור מהסרט מתחת לאף, לא פחות חכם מאנשי התוכנה שבנו את ההגנה של מחשבי הפנטגון.

נחשוב למה הוא נמצא פה וההוא נמצא שם. למה ההוא הגיע ל- 8200 והוא לא…

ההוא שלא נמצא גם במעמד הטכנאים. זה סוג של מעמד ביניים בתחום ההיי טק, זה הגבול העליון שאנשים אלו מגיעים אליו מבחינת מקור פרנסה. 

 

שוקן ייחס את דבריו של נורדאו כנבואה  לבעיית הפליטים בארופה בעת הזאת.

נורדאו אמר את דבריו בעניין הפליטים שההגירה הכרח היא להם לפני השואה. 

ברור שנורדאו לא ראה עצמו באותה סירה עם כל הפליטים בארופה שההגירה הכרח היא להם למרות שהוא היה כזה.

שוקן במאמר בעתונו לא ראה את השואה כהתגשמות נבואתו של נורדאו. 

ומשכך גם לאחר השואה גם בעת הזאת שוקן לא רואה את אבותיו באותה סירה עם הפליט השחור שההגירה היתה ועודה הכרח היא לו.

ברור שהארופאים ראו את היהודי והאפריקאי באותה סירת פליטים בארצותיהם.

ואני אומר זאת שוב-

אבוטבול לא היה פושע במרוקו.

יש עמים או קבוצת בני אדם שלעתים הפשע הכרח היא להם לכן-

שפטו דל ויתום עני ורש הצדיקו.

כִּי לִפְנֵי הַיָּמִים הָהֵם שְׂכַר הָאָדָם לֹא נִהְיָה וּשְׂכַר הַבְּהֵמָה אֵינֶנָּה וְלַיּוֹצֵא וְלַבָּא אֵין שָׁלוֹם מִן הַצָּר וַאֲשַׁלַּח אֶת כָּל הָאָדָם אִישׁ בְּרֵעֵהוּ:  וְעַתָּה לֹא כַיָּמִים הָרִאשֹׁנִים אֲנִי לִשְׁאֵרִית הָעָם הַזֶּה נְאֻם יְהוָה צְבָאוֹת:  כִּי זֶרַע הַשָּׁלוֹם הַגֶּפֶן תִּתֵּן פִּרְיָהּ וְהָאָרֶץ תִּתֵּן אֶת יְבוּלָהּ וְהַשָּׁמַיִם יִתְּנוּ טַלָּם וְהִנְחַלְתִּי אֶת שְׁאֵרִית הָעָם הַזֶּה אֶת כָּל אֵלֶּה: וְהָיָה כַּאֲשֶׁר הֱיִיתֶם קְלָלָה בַּגּוֹיִם בֵּית יְהוּדָה וּבֵית יִשְׂרָאֵל כֵּן אוֹשִׁיעַ אֶתְכֶם וִהְיִיתֶם בְּרָכָה אַל תִּירָאוּ תֶּחֱזַקְנָה יְדֵיכֶם: זכריה.